Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » » Тячівщина почала отримувати кошти від дорожнього експерименту

Тячівщина почала отримувати кошти від дорожнього експерименту

05 кві 2018, 14:36    spasvisual
0 коментарів    1 063 перегляда
Цьогоріч, за запровадження експерименту у 2017 році з фінансового забезпечення реалізації заходів із розвитку автомобільних доріг загального користування області та рішенням обласної ради, з метою своєчасного та ефективного використання коштів обласного бюджету, отриманих від перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів будуть проведені поточні та капітальні ремонти автомобільних доріг на Тячівщині.

Зокрема, заплановано поточний середній ремонт доріг державного значення напрямку «Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів», доріг місцевого значення напрямку «Колочава-Усть-Чорна- Калини- Бедевля», «Усть-Чорна – Лопухів», «Тячів-Округла-Вільхівці-Лази» та «Угля –Мала Уголька». 

Дані об’єкти фінансуватимуться за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету за напрямком видатків «Утримання та розвиток інфраструктури доріг». Згідно розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації Тячівський район почав отримувати перші кошти від дорожнього експерименту. Відтак, виділено 9000,0 тис. грн., у т.ч для поточного та середнього ремонту об’єктів «Усть-Чорна – Лопухів», та «Угля – Мала Уголька». Також виділено суму 4995,.0 тис. грн., для об’єктів Тячівської ОТГ – «Тячів-Округла-Вільхівці-Лази».

- " В рамках експерименту, що передбачає спрямування надпланових доходів митниць на ремонт і будівництво автомобільних доріг ми зможемо гнучкіше розподіляти кошти на ті програми та проекти, які сьогодні потребує район. Це, передусім, дороги. Так, у минулому році ми відремонтували проблемні ділянки. Проте, це не все, цьогоріч, сподіваємося, ця кількість збільшиться. Дороги для нас є пріоритетними, і в першу чергу кошти з державного фонду регіонального розвитку, обласного, районного, сільських та селищних бюджетів направляються на ремонти доріг. Адже, після цієї зими спостерігалося, що найефективнішими ремонтами є капітальні, після чого покращується безпека руху автомобільного транспорту, ефективність та доступність проїзду до гірських місцевостей .» - зазначив Василь Дем’янчук.Прес-служба Тячівської районної державної адміністрації

Поділитися:

Читайте також
30 лип 2019, 14:36
Ще кілька десятків років тому цей масивний напис з хвойних дерев на фоні широколистих насаджень мав доволі чіткі обриси. Однак з...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.