Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Мешканці Дубівської територіальної громади засипали вибоїни на центральній дорозі

Мешканці Дубівської територіальної громади засипали вибоїни на центральній дорозі

12 січ 2021, 17:18    redaktor
0 коментарів    2 398 переглядів
За останні кілька місяців на дорозі місцевого значення Колочава-Усть-Чорна-Бедевля  значно побільшало аварійних ділянок з великими вибоїнами. Не краща ситуація й на відрізку шляху, що пролягає через Дубівську громаду. Власники автівок та місцеві жителі кажуть, що утворені на цій дорозі ями та вибоїни  створюють аварійну ситуацію та є причиною поламки багатьох транспортних засобів.
Оскільки у минулому році так й не було проведено поточного ремонту цього шляху, а за осінно-зимовий період стан дорожньої поверхні тільки погіршився, то за вирішення питання взялася громада.
Сьогодні, 12 січня, зусиллями місцевих жителів та за сприяння селищної ради проведено тимчасові роботи з ліквідації аварійності на дорозі загального користування місцевого значення Колочава – Усть-Чорна – Бедевля у межах  населених пунктах громади. Щебнем було засипано вибоїни у селах Калини, Красна та селищі Дубове. Проведена робота дасть змогу хоча б тимчасово покращити проїзд дорогою. Поділитися:

Читайте також
21 кві 2019, 22:41
Так, на дільниці у с. Нижній Дубовець проголосувало 333 виборців з 879, внесених у список виборців. У першому турі виборів участь...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.