Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Художниця з Дубового відзначена призом Фонду ім. Й.Бокшая

Художниця з Дубового відзначена призом Фонду ім. Й.Бокшая

16 гру 2020, 23:16    redaktor
0 коментарів    13 803 перегляда
15 грудня у приміщенні Генерального консульства Угорщини (Берегово) відкрилася виставка робіт молодих закарпатських митців, серед яких картини викладачки Дубівської ДШМ Яни Магей. Експоновані роботи, які були відібрані професійним журі із творів, поданих на конкурс, оголошений дипломатичною установою. Заявки (три роботи) на конкурс могли подати закарпатські митці віком від 16 до 30 років. На виставці представили картини, намальовані олією та акрилом, графіку, фотографії, візерунки та оздоблену вишивкою сукню.
 Найперше, привітав учасників експозиції Генеральний консул Угорщини у м. Берегово Матяш Сіладі. Участь в урочистому відкритті взяв також Андрій Чебикін, президент Національної академії мистецтв України, голова журі оголошеного конкурсу. До привітань долучилися художники Аттіла Коприва, Франциск Ерфан та скульптор Пейтер Матл. Відтак, перейшли до церемонії нагородження.
Відповідно до рішення журі, третє місце посіла Рената Маслянко, друге – Петро Керечанин, а перше – Сергій Лакатош.
Ще шістьом митцям вручили спеціальні відзнаки різних організацій. Так, художниця з Дубового Яна Магей отримала спеціальний приз Фонду ім. Йосипа Бокшая.  
Також десятьох молодих художників організатори експозиції запросили на мистецький пленер, який планують провести весною. Серед запрошених  є наша землячка – Яна Магей. 
За матеріалами ЗМІ.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.