Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Художниця Надія Попович-Черевко – лауреат міжнародного конкурсу «Jiskra 2020»

Художниця Надія Попович-Черевко – лауреат міжнародного конкурсу «Jiskra 2020»

10 гру 2020, 09:25    redaktor
0 коментарів    13 993 перегляда
Нещодавно відбувся Міжнародний багатожанровий онлайн-конкурс «Jiskra 2020 - Czech Republic» (Чехія, Прага), який проходив за підтримки Міністерства культури Чеської Республіки. Участь у конкурсі взяли  понад  700 митців з 11 країн (США, Польща, Німеччина, Білорусь, Молдова, Австрія, Литва, Азербайджан, Росія, Узбекистан, Україна). Зокрема, Україну представляли 23 учасники-художники, серед яких викладач Дубівської ДШМ Надія Попович-Черевко. Мисткиня була єдиною представницею-художницею від Закарпаття. 
Надія Миколаївна виступала у категорії «Професіонали». На розгляд журі представила дві роботи. Так, на актуальну тему -  живопис «Сьогодення» та «Стара яблунька - плоди мудрості» - про збереження традиційних етнічних  та культурних цінностей  предків минулого в молоді.
Виставка творів мистецтва проходила онлайн, згодом кращі роботи буде опубліковано у мистецьких журналах.  
Жюрі конкурсу складалося із відомих діячів культури та мистецтва, провідних викладачів профільних вузів (професорський склад) Чехії та інших країн світу. 
Оцінювання робіт проходило закритим голосуванням в різних номінаціях: декоративно-прикладне мистецтво,  живопис, графіка, фотографія.
Роботи нашої мисткині гідно оцінило журі та нагородило Надію Попович-Черевко  дипломом І ступеня та грантом за участь у конкурсі.
Щиро бажаємо талановитій художниці подальших творчих успіхів та перемог на міжнародному рівні!
.


Поділитися:

Читайте також
21 лис 2019, 10:38
Шість років тому назад українці вийшли на Майдан Незалежності, щоб заявити про своє право жити і працювати у процвітаючій,...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.