Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубівській школі урочисто відзначили День Гідності та Свободи

У Дубівській школі урочисто відзначили День Гідності та Свободи

20 лис 2020, 17:48    redaktor
0 коментарів    949 переглядів
У Дубівському опорному закладі І-ІІІ ст відзначили День Гідності та Свободи. З цієї нагоди педагог-організатор К.І.Цубера за участі учнів 8-11 класів підготувала і провела виховний захід. На дійство завітали керівник закладу Й.А.Гарга, заступники керівника С.В.Мотринець, В.А.Холодян та вчителі О.І.Мадар, М.І.Сойма, Ю.Ю.Максимовська.
 Виступи школярів доповнювали зворушливі відеоролики, презентації та відеокліпи, присвячені Революції Гідності. 
Так, одинадцятикласники І.Магей та Д.Мотринець розповідали про події на Майдані 2013-2014 рр., учні 10 класів М.Максимовський, Ю.Носа та О.Попович зворушили присутніх віршами про Небесну Сотню, а учні 7 класів Т. Петращук, А.Галац, Д.Піцур, А.Сойма та А.Кушнір виступили з побажаннями кращого майбутнього для українців.
Після звучання Гімну України, пролунала мелодія «Пливе кача», під яку відбулося вшанування пам’яті про полеглих у військових сутичках. 
Завершився захід спільним виконанням присутніх «Боже великий, єдиний».
Відтак, до учнів та педагогів звернулася заступник керівника закладу  С.В.Мотринець, яка відмітила, що і нині на вже історичні події на Майдані без сліз дивитися неможливо, тож закликала дітей бути патріотами своєї держави.

Ксенія Цубера, педагог-організатор.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.