Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Дівчина з Дубового потребує нашої допомоги

Дівчина з Дубового потребує нашої допомоги

05 лис 2020, 20:39    redaktor
0 коментарів    6 452 перегляда
Двадцятичотирирічна Мар’яна Цубера з Дубового втратила зір. Але є надія на те, що дівчина буде бачити. В Одеській спеціалізованій клініці дубівчанці зможуть допомогти та провести дороговартісну операцію. 
Мама дівчини розповідає, що Мар’янка змалку мала короткозорість. Погіршився зір два роки тому. Тоді, у 2018 році, їй провели першу операцію на оці. Через півроку дівчині провели ще 4 хірургічні втручання. На ці операції мама, яка, до речі, самотужки виховує доньку, та її рідні витратили майже всі заощадження. Однак старання родини не були даремні, адже дівчина, хоч і не на довго, та  бачила. 
Нещодавно зір у Мар’янки знову погіршився, зараз вона практично нічого не бачить. Однак у клініці в Одесі можуть виправити дівчині зір–провести операцію із заміни кришталика з імплантацією лінзи. На жаль, оплатити цю операцію родина Мар’яни не має можливості. Тому рідні дівчини звертаються до небайдужих та добродійників з проханням допомогти  зібрати необхідну суму.
Номер картки Цубери Мар’яни Іванівни: 5168757416897090. 
Поділитися:

Читайте також
22 лис 2019, 20:32
22 листопада в Дубівській ЗОШ І-ІІ ст. №1 провели акцію з озеленення території. Старшокласники разом з учителями та батьками...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.