Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Місцеві вибори-2020: до Дубівської селищної ради ОТГ обрано 26 депутатів

Місцеві вибори-2020: до Дубівської селищної ради ОТГ обрано 26 депутатів

05 лис 2020, 18:38    redaktor
0 коментарів    2 587 переглядів
За даними Дубівської ТВК, до Дубівської селищної ради ОТГ обрано 26 депутатів від 6 політичних партій – «Рідне Закарпаття», «Слуга Народу», ВО «Батьківщина», «За майбутнє», «ОПЗЖ», «Команда А.Балоги». Найбільше мандатів у партії «Рідне Закарпаття» – 8 та у політсили «Слуга Народу» - 6. Інші партії матимуть по 2-4 мандати. 
Депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій партій обрано:
1.Магула-Каганець Поліна Василівна, 1982 р.н., ФОП, мешканка Дубового (ВО «Батьківщина»), 
2.Цубера Люба Михайлівна, 1966 р.н., завідувач Дубівського ДНЗ №2, мешканка Дубового (ВО «Батьківщина»),
3. Медвідь Михайло Ярославович, 1994 р.н., водій ФОП, мешканець Калин (ВО «Батьківщина»), 
4.Мотринець Василь Юрійович, 1952 р.н., пенсіонер, мешканець Дубового (ВО «Батьківщина»),
5.Руснак Роман Ярославович, 1986 р.н., ФОП, мешканець Калин («Слуга Народу»),
6.Руснак Василина Юріївна, 1968 р.н., секретар Дубівської селищної ради, мешканка Дубового («Слуга Народу»),
7.Савчук Антон Ігорович, 1996 р.н, ФОП, мешканець Дубового («ОПЗЖ»),
8.Куцин Володимир Миколайович, 1964 р.н., інженер зі збуту ДП «Мокрянське ЛМГ», мешканець Красної («ОПЗЖ»),
9.Піцур Микола Юрійович, 1973 р.н., ФОП, мешканець Дубового, («ОПЗЖ»),
10. Цубера Павло Михайлович, 1982 р.н., вчитель Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., мешканець Дубового ( «Команда А.Балоги»),
11. Сойма Василь Петрович, 1972 р.н., вчитель Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., мешканець Дубового («Команда А.Балоги»),
12. Шетела Дмитро Дмитрович, 1988 р.н., тимчасово не працює, мешканець Калин («За майбутнє»),
13. Михалчич Микола Миколайович, 1966 р.н., головний лісничий ДП «Мокрянське ЛМГ», мешканець Красної («За майбутнє»),
14. Ребар Василь Іванович, 1950 р.н., пенсіонер, мешканець Дубового («За майбутнє»);
15. Куцин Володимир Васильович, 1965 р.н., ФОП, мешканець Калин («Рідне Закарпаття»);
16. Білак Василь Васильович, 1986 р.н., ФОП, мешканець Дубового («Рідне Закарпаття»);
17. Венчур Тарас Андрійович, 1973 р.н., викладач ЗМТ, мешканець Дубового («Рідне Закарпаття»);
18. Куцин Аліна Олександрівна, 1983 р.н., соціальний педагог Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст, мешканка Калин («Рідне Закарпаття»).
Депутатами в територіальних виборчих округах обрано:
19. Меклеш Іван Федорович, 1982 р.н., ФОП, мешканець Калин ( «Слуга Народу»);
20. Піцур Борис Васильович, 1991 р.н., тимчасово безробітній, мешканець Дубового («Слуга Народу»);
21. Коновалов Олександр Олександрович, 1973 р.н., начальник ДПРП смт Дубове ДПРЧ 8 Управління ДСНС у Закарпатській області, мешканець Дубового («Слуга Народу»);
22. Вурста Сергій Сергійович, 1992 р.н., ФОП, мешканець Дубового («Слуга Народу»);
23. Куцин Павлина Василівна, 1988 р.н., вихователь Калинівського ДНЗ №1, мешканка Калин («Рідне Закарпаття»);
24. Балабан Аліна Михайлівна, 1995 р.н., юрист ФОП, мешканка Дубового («Рідне Закарпаття»);
25. Носа Марія Михайлівна, 1969 р.н., сільський голова Краснянської сільської ради, мешканка Красної («Рідне Закарпаття»);
26. Бережник Юрій Миколайович, 1958 р.н., електрик Тячівського РЕМ, мешканець Дубового («Рідне Закарпаття»). 

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.