Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » На дільницях у Дубовому найактивніше голосували до та після Богослужіння у церквах

На дільницях у Дубовому найактивніше голосували до та після Богослужіння у церквах

25 жов 2020, 18:36    redaktor
0 коментарів    2 408 переглядів

Опівдні ми завітали на дільницю, що розташована у приміщенні Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №2(Вітерна). Як зазначила голова комісії Лариса Дьолог, станом на 12.00 здійснили волевиявлення 94 особи з 1457 виборців, що внесені до списку. 6 осіб виявили бажання голосувати за місцем проживання. 
Саме у обідню пору, після служби у церкві, чимало виборців й завітали на дільницю. Більшість з них  – люди середнього віку та молодь. Однак здійснили свій громадянський обов’язок  й люди похилого віку – колишня вчителька Марія Ребар, яка, до речі, першою й проголосувала на дільниці, а також 77-літній  Іван Брюхович, 81-літній Юрій Мезей. 
Дещо більше у обідню пору проголосувало виборців на дільниці, що розташована у приміщенні Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 (біля стадіону) – з 2308 виборців зі списку здійснили волевиявлення 112 осіб. А  9 осіб виявили бажання голосувати вдома.  Про це розповіла голова комісії Олена Декет. Найактивніше навідувалися громадяни на дільницю зранку, перед службою у церкві. Таку ж активність громадян на дільниці очікують вже після богослужіння. 
На дільниці, що діє у приміщенні ЗМТ, станом на 13.00 здійснили волевиявлення  180 громадян з 2023 осіб, що внесені до списку виборців. Лише 2 осіб голосуватимуть за місцем проживання. 
Про це повідомила голова комісії Діана Задорожна. 
Голосування на дільниці у с. Нижній Дубовець також проходить без курйозів. Як розповіла голова комісії Алла Комар, станом на 15.00 з 885 виборців, що внесені до списку, проголосувала 171 особа. За місцем проживання проголосувало двоє осіб.  Попри те, що більшість виборців – це молодь та люди старшого віку, не проігнорували місцеві вибори і старожили Дмитро Крисак та Іван Цубера.
На більшості дільниць люди перебувають у приміщенні у масках та дотримуються соціальної дистанції. 
Поблизу дільниць волонтери проводять опитування від Президента.Поділитися:

Читайте також
04 чер 2019, 13:36
У четвер, 6 червня, у мукачівському Будинку футболу ФЗЗ відбудеться розширене засідання Ради при голові ФФЗ. У порядку денному...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.