Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » На території Дубівської ОТГ всі виборчі дільниці запрацювали вчасно (ФОТО)

На території Дубівської ОТГ всі виборчі дільниці запрацювали вчасно (ФОТО)

25 жов 2020, 09:29    redaktor
0 коментарів    1 619 переглядів

На території Дубівської ОТГ всі виборчі дільниці запрацювали вчасно
Сьогодні, 25 жовтня, о 8:00 відкрилися усі виборчі дільниці, а значить процес волевиявлення офіційно розпочався. На виборах-2020 українці обирають депутатів селищної (сільської чи міської), районної та обласної рад, а також очільників ОТГ. 
Зокрема, у селищі Дубове дільниця, що розміщена у приміщенні Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. (входить до округу №2), вже о 8.00 відкрила двері для громадян.
Як розповідає голова комісії Ганна Піцур, спочатку члени комісії провели ранкове засідання, під час якого, окрім іншого, проведено опитування присутніх на стан самопочуття та температурний скринінг. І після звучання Гімну України відкрито дільницю для голосування.
Зранку до дільниці навідувалися люди середнього та похилого віку, які вирішили здійснити свій громадянський обов’язок перед тим, як йти до церкви на недільне Богослужіння, а також працівники поліції та рятувальники, які сьогодні стежать за  порядком на дільницях.
Так,  першими здійснили волевиявлення Микола Лукач та його дружина Василина Лукач. Також одними з перших проголосували рятувальник Василь Ребар та вчителька Аліна Савула. Прийшли на дільницю з самого ранку й 82-річний лікар-терапевт Микола Бігунець та 89-літній Василь Головчук. 
 За перші 20 хвилин роботи дільниці сюди завітало для здійснення волевиявлення понад 15 осіб.
Загалом, на дільниці №210483 є 1875 виборців, отримала дільниця 75012 бюлетенів. Лише 7 виборців забажали голосувати вдома. 
Виборчий процес проходить без порушень та з дотриманням протиепідеміологічних норм: при вході до дільниці є антисептик, запасні маски. Члени комісії працюють у індивідуальних засобах захисту, також на дільниці більшість громадян приходять у масках. 
Крім того, у коридорі школи проводиться й всенародне опитування від Президента. Зранку відповіли на питання глави держави всього 4 особи. Поділитися:

Читайте також
04 лис 2019, 12:56
У жовтні у селищі народилося аж 27 діток, з них 17 хлопчиків і 10 дівчаток. Своїм малюкам батьки дали такі імена: Амелія, Іван...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.