Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому вручили посвідчення кандидатів у депутати від партії "Рідне Закарпаття"

У Дубовому вручили посвідчення кандидатів у депутати від партії "Рідне Закарпаття"

11 жов 2020, 18:35    redaktor
0 коментарів    9 084 перегляда

У Дубовому відбулася зустріч кандидатів у депутати селищної ради Дубівської ОТГ,  районної ради та обласної ради від партії «Рідне Закарпаття».
Учасників виборчих перегонів урочисто привітав кандидат на посаду голови ОТГ Денис Каганець.  Він  відмітив напрацювання політичної сили "Рідне Закарпаття" і завдання, які вона ставить перед собою задля процвітання краю. 
Відтак, вручив посвідчення кандидатам у депутати.  Першим  посвідчення кандидата у депутати обласної ради отримав Михайло Балабан. Посвідчення кандидатів у депутати до Тячівської районної ради вручив 4 особам, а 26 молодих, активних та прогресивних мешканців Калин, Красної та Дубового отримали посвідчення кандидатів у депутати Дубівської  ОТГ.
"Наша команда сильна та успішна. Адже кожен з вас має великий життєвий та професійний досвід, і разом ми  зможемо збудувати процвітаючу Дубівську ОТГ. Серед вас є медики, юристи, педагоги, музиканти, будівельники – і всі ви професіонали своєї справи. З такими особистостями почесно йти на вибори", - зауважив Денис Каганець.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.