Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Директору ТОВ "Закарпатенерго" Івану Дзябку з Дубового – 60 років!

Директору ТОВ "Закарпатенерго" Івану Дзябку з Дубового – 60 років!

11 жов 2020, 09:00    redaktor
0 коментарів    1 366 переглядів
Сьогодні, 11 жовтня, славний ювілей – 60-ліття святкує Іван Іванович Дзябко, знаний дубівчанин, колишній директор ДП «ЗВВО» і нинішній керівник ТОВ "Закарпатенерго", яке має намір на території селища збудувати ТЕС. 
Народився Іван Дзябко  11 жовтня 1960р. Після закінчення Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., у 1975 р. вступив до Хустського лісотехнічного технікуму на спеціальність «Технік-механік», який успішно закінчив у 1979р. Трудову діяльність розпочав в Усть-чорнянському лісокомбінаті слюсарем з ремонту автомобілів. У 1979-1981рр. проходив служу в рядах радянської армії. У 1981р. був прийнятий майстром РММ «ЗВВО», у 1984р. переведений у транспортний цех заводу механіком з ремонту. Пізніше призначений старшим диспетчером цього ж підприємства. У 1989р. призначений начальником транспортного цеху. У  2010р. обійняв посаду заступника директора ДП «ЗВВО», а у 2013р. призначений директором підприємства. З 2016р. по теперішній час – керівник ТОВ "Закарпатенерго", у планах якого будівництво та експлуатація ТЕС. 
Одружений, з дружиною Ольгою ось вже 37 років разом, виховали 2 доньки та мають 4 онуків.  Іван Іванович бере  активну участь у суспільному житті селища Дубове, неодноразово обирався депутатом селищної  ради та Тячівської районної ради. 
Всі родичі, друзі, сусіди та знайомі сердечно вітають іменинника з славним 60-річчям. Бажають йому міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях.
 Хай здоров'я не підводить, а настрій завжди залишається прекрасним. Нехай близькі люди завжди будуть поруч, а успіх супроводжує в усьому. Всіх благ, тепла і любові!
Рідні та друзі.

Поділитися:

Читайте також
25 сер 2020, 13:18
Близько двох тижнів тому до селища прибула бригада ТОВ « МЕГО ЛТД», яке виграло тендер на капітальний ремонт автомобільної дороги...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.