Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Школяр з Дубового – призер всеукраїнських змагань з настільного тенісу «Повір у себе»

Школяр з Дубового – призер всеукраїнських змагань з настільного тенісу «Повір у себе»

09 жов 2020, 14:55    redaktor
0 коментарів    16 040 переглядів
Одинадцятирічний Ярослав Брай з Дубового зайняв ІІ місце на всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу «Повір у себе», що відбулися 5-6 жовтня у м. Чернігів. 
Ярослав разом з ще кількома хлопчиками з особливими потребами з Дубового та навколишніх сіл відвідують секцію з настільного тенісу від Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів, що діє у Дубовому. Займається з дітьми вчитель фізкультури Василь Васильович Крегул. 
Цю спортивну секцію відкрито 3 роки тому за сприяння Василя Каганця і діяла вона спочатку на базі Дубівського відділення обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів (директор Світлана Канюка).  А зараз заняття проходять у Дубівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. (директор Йосип Гарга). 

Керівник секції та батьки вихованців щиро вдячні директору обласної ДЮСШІ Т. Є.Алтуніній, яка сприяє у виділенні спортивного інвентаря для секції, а також  за її сприяння відбулася поїздка Ярослава Брая до Чернігова. 
Як розповідає тренер Василь Васильович, Ярослав – це гордість не тільки Дубового, а й всієї області. Адже юнак за всього три роки тренувань досяг хороших результатів у спорті та став одним з кращих в України. А все тому, що наполегливо та з великими трудолюбством йшов до своєї мети. 
Тож щиро вітаємо Ярослава та його тренера з перемогою!
До речі, хороших результатів за минулі роки з настільного тенісу досягли й інші вихованці Василя Крегула, це – Степан Носа, Сергій Марційчук, Мирослав Зизень, Іван Декет.  

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.