Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Зареєстровано 6 кандидатів на посаду голови Дубівської ОТГ

Зареєстровано 6 кандидатів на посаду голови Дубівської ОТГ

24 вер 2020, 17:24    redaktor
2 коментара    9 895 переглядів

Як повідомив голова Дубівської селищної виборчої комісії Віктор Комар, станом на 24 вересня 16.00 зареєстровано 6 кандидатів на посаду голови Дубівської ОТГ. Троє з них балотуватимуться як самовисуванці, а трьох – у кандидати висунули політичні партії.
 Так, перший кандидат на голову ОТГ був  зареєстрований ще 16 вересня. Це 69-річний мешканець Дубового, пенсіонер  Іван Степанович Ребар. Чоловік балотуватиметься як самовисуванець.
Наступного дня, 17 вересня, селищна виборча комісія зареєструвала кандидата на посаду голови ОТГ - 49-річного Івана Івановича Канюку, який наразі працює директором Дубівського терцентру та  проживає у с. Калини. Самовисуванець.
Також як самовисуванець на посаду очільника громади 22 вересня зареєстровано соціального педагога Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст., приватного підприємця Василя Юрійовича Магулу, мешканця Дубового, 1980 р.н. 
23 вересня зареєстровано кандидата на посаду голови ОТГ від політичної партії «Команда Андрія Балоги». Це 38-річний вчитель  музики Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Павло Михайлович Цубера.  Проживає у смт Дубове.
Сьогодні, 24 вересня, селищна виборча комісія зареєструвала ще двох кандидатів на посаду голови ОТГ.  
За поданням партії «Рідне Закарпаття» балотуватиметься на очільника ОТГ підприємець Денис Васильович Каганець, мешканець Дубового, 1981 р.н.
 Від партії «Слуга народу» кандидатом  на посаду голови ОТГ  зареєстровано тимчасово непрацюючого 33-річного мешканця Дубового  Вадима Івановича Носу. 
Крім того, до Дубівської селищної виборчої дільниці  подали списки кандидатів у депутати до обласної та районної рад, а також до ОТГ 7 політичних партій: «Команда Андрія Балоги», «Рідне Закарпаття», «Слуга народу», «ВО«Батьківщина», «За майбутнє», «Європейська солідарність» та «ОП - За життя».
Реєстрація кандидатів на посаду голови ОТГ та депутатів триватиме ще сьогодні до 24 години.

Поділитися:

Читайте також
12 травня 2020, 16:41
Сьогодні дубівські вівчарі, про яких писало наше видання, приймали чергових гостей. На цей раз до них завітав священик...
Коментарі
  1. Василь Магула от 24 вересня 2020 20:16
    Цікаво а чому не дописується основна інформація по кандидатам,?
    Наприклад Магула Василь Юрійович є соціальний педагог в Краснянській ЗОШ l-lllст. Та приватний підприємець, що не мало важливо!!
    1. redaktor от 24 вересня 2020 22:38
      Будь ласка, додали і цю інформацію. 
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.