Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Книга «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки серед «Кращих книг України 2019-2020»

Книга «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки серед «Кращих книг України 2019-2020»

21 вер 2020, 19:07    redaktor
0 коментарів    10 310 переглядів
На виставці«Краща книга України 2019-2020», яку підготувала Одеська національна наукова бібліотека,представлено понад три десятки книжок, які вийшли у видавництвах України протягом останнього року і стали переможцями різноманітних престижних конкурсів та літературних рейтингів. Серед них є й роман-есе «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки з Красної. 
 Як зазначається на сайті бібліотеки, ці книги вирізнялися з-поміж інших претендентів на відзнаки своїм змістом, наявністю новацій у тематичному спрямуванні видання, ілюстративним оформленням і оригінальністю дизайнерської роботи, відповідністю художнього оформлення змісту та якістю поліграфічного виконання, суспільною і професійною значущістю видання.
Відтак, бібліотека оголосила конкурс «Замов слово про книгу». Відповідно до умов творчого змагання, читачі мають написати відгук на будь-яке видання зі списку «Кращих книг України 2019-2020».
 «Кращі книги України чекають на своїх читачів вОдеській національній науковій бібліотеці!
Запрошуємо всіх, хто цікавиться новинками вітчизняного книговидання, взяти участь у конкурсі читацьких відгуків «ЗАМОВТЕ СЛОВО ПРО КНИГУ», підсумки якого будуть оголошені під час святкування професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, що відбудеться 30 вересня 2020 року. Переможці конкурсу отримають винагороди!», - йдеться в оголошенні. 

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.