Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Відбулася сесія Дубівської селищної ради

Відбулася сесія Дубівської селищної ради

18 вер 2020, 22:18    redaktor
0 коментарів    372 перегляда
18 вересня відбулося перше пленарне засідання тридцять четвертої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. Вела зібрання в.о. селищного голови Василина Руснак, яка ознайомила присутніх з порядком денним. Найперше, було вирішено розгляд питання щодо внесення змін до бюджету перенести на друге пленарне засідання. 
 Виступив директор КНП «Дубівська лікарня» Ігор Білега та ознайомив присутніх з  питанням затвердження тарифів на платні послуги, які надає КНП «Дубівська лікарня». 
Як зауважив Ігор Миколайович, відповідно  до проведеної реформи вторинної ланки медицини, тепер Національна служба здоров’я України фінансує заклад тільки на 60%, ще 20 % йде з місцевого бюджету, а ще 20%  лікарня має сама заробити. Тож для цього і розроблено тарифи на платні медичні послуги, які надає КНП   «Дубівська лікарня». Однак вони будуть платними тільки у тому випадку, якщо особа не матиме направлення від лікаря на їх отримання. 
Наразі розроблено тарифи тільки на платні послуги, які надають у фізкабінеті та масажному кабінеті, рішенням сесії їх затвердили. Надалі буде розроблено тарифи й на інші платні медичні послуги. Зі слів Ігоря Білеги, також передбачається, що, у лікарні для тих, хто не матиме направлення від сімейного лікаря, буде платне ультразвукове обстеження, а також послуги лабораторії та рентген-кабінету. Платна буде й консультація вузького спеціаліста, якщо пацієнт не матиме відповідного направлення від сімейного лікаря. 
 Затим депутати надали дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію стадіону «Карпати». Наступним рішенням створили комісію, яка контролюватиме якість проведення ремонтних робіт ливневої системи.  
Наприкінці засідання  розглянули земельні питання.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.