Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Місцеві вибори-2020:на території Дубівської ОТГ - 4 територіальні округи

Місцеві вибори-2020:на території Дубівської ОТГ - 4 територіальні округи

08 вер 2020, 12:08    redaktor
0 коментарів    638 переглядів
Вчора на позачерговому засіданні тридцять третьої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання на прохання депутатів виступив  голова Дубівської територіальної виборчої комісії Віктор Комар, який роз’яснив, як проходитимуть вибори до Дубівської ОТГ.  
Зокрема, він зауважив, що вибори проходитимуть за пропорційною системою з відкритими списками  до місцевої ради та за мажоритарною виборчою системою для голови громади, оскільки на території ОТГ є більше 14,5 тис. виборців. 
Також Віктор Комар повідомив, що Дубівська громада поділена на 4 округи. Округ у с. Калини (4145 виборців), відповідно діятимуть три виборчі дільниці – у приміщеннях сільської ради та двох шкіл, а Дубове розподілено наступним чином: один округ (2753 виборці) – виборчі дільниці у с. Нижній Дубовець та у Дубівському ОЗЗСО І-ІІІ ст., другий округ (4362 виборці) – дільниці, що діятимуть у приміщенні Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 та ЗМТ. Четвертий округ об’єднав село Красна з частиною Дубового - Вітерною (3270 виборців) – виборчі дільниці у Краснянській ЗОШ І-ІІІ ст. та Дубівській ЗОШ І-ІІ ст. №2. Загалом, у майбутній ОТГ буде 26 мандатів.
Так, 13 депутатів обиратимуть виборці на двох Дубівських округах, 6 депутатів – на окрузі, що об’єднав частину Дубового та Красну, ще 7 депутатів – на окрузі у селі Калини. 
Реєстрація кандидатів на посаду селищного голови та депутатів розпочинається  15 вересня й триватиме до  24 вересня. 

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.