Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Лікар Іван Собчук понад півстоліття присвятив медицині

Лікар Іван Собчук понад півстоліття присвятив медицині

03 вер 2020, 16:59    redaktor
0 коментарів    1 167 переглядів
Днями знаний лікар  Дубового Іван Полікарпович Собчук відзначив славний особистий ювілей – 80-ліття . З цієї нагоди медика привітали в.о.селищного голови Василина Руснак та секретар виконкому Діана Михальчич.  Від громади селища та пацієнтів вони подякували Івану Полікарповичу за багатолітній труд і відданість медицині та вручили Подяку і квіти. 


Іван Собчук має понад 60 років загального медичного стажу, з яких 50 років – практикуючий лікар. За цей час самовіддано трудився задля  порятунку життів, допоміг одужати десяткам тисячам осіб. Іван Полікарпович досі вірний присязі Гіппократа і намагається допомогти кожному пацієнту. Останні 10 років він працює сімейним лікарем, на рівні з молодими спеціалістами надає кваліфіковану медичну допомогу хворим, більше того, до  порад досвідченого лікаря прислухаються й молодші колеги.
Народився Іван Собчук  31 серпня 1940 році на Вінниччині в сім’ї будівельника. Закінчив сільську школу, 1957 році поступив до Вінницького медучилища. У 1960 році був призваний до армії. Служив фельдшером у морській авіації. 
Вищу медичну освіту Іван Собчук здобув в Ужгородському державному університеті, який закінчив у 1970 році. Працював лікарем у різних регіонах. А у 1973 року працевлаштовується Дубівську лікарню, де трудиться й нині. На Тячівщині зустрів й свою другу половинку – Ольгу Іванівну, з  якою недавно відсвяткували «золоте» весілля.
Разом з дружиною виховали та дали путівку в життя двом дітям – Ользі та Святославу. Має одного онука. 
Справу  батька продовжує й син – Святослав Іванович, він працює сімейним лікарем Калинівської АЗПСМ.
Приєднуємося до численних  та щирих вітань, які цими днями линуть від рідних, друзів та вдячних пацієнтів на адресу Івана Собчука. З роси і води вам, шановний Іване Полікарповичу.
Л.БІЛАК.

Поділитися:

Читайте також
11 лют 2020, 10:01
Днями над селищем Дубове пронісся буревій – на території Дубівської лікарні поривчастий вітер повалив дві височезні ялинки....
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.