Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому з 1 вересня віднововлять роботу дитсадки

У Дубовому з 1 вересня віднововлять роботу дитсадки

27 сер 2020, 21:14    redaktor
0 коментарів    811 переглядів
 
1 вересня відновлять свою роботу Дубівський ДНЗ №2 та Дубівський ДНЗ №3 й вихованці після тривалих вимушених канікул знову зможуть відвідувати заклади. Однак у зв’язку з карантином зміняться умови перебування дітлахів  у садочку. Тож як проходитиме навчально-виховний процес і до яких змін слід готуватись діткам та їхнім батькам, розповідає завідувач одного з дитсадків - Дубівського ДНЗ №2 - Любов Цубера. До речі, у цьому закладі діють дев'ять груп, які відвідують 203 дітей, також цьогоріч буде проведено набір вихованців до трьох короткотривалих груп. 
  • Оскільки нині Дубове, як і весь район, перебуває у «помаранчевій» зоні, то робота дошкільного навчального закладу можлива за певних умов. Найперше, садок має бути забезпечений індивідуальними засобами захисту, а також дезінфікуючими та гігієнічними. Тому до початку навчально-виховного процесу в умовах карантину ми готувались ретельно. Так, за кошти, виділені з селищного бюджету, придбали маски, одноразові рушники, вологі серветки, рукавички, антисептики, дезінфектори, рідке мило та інше. Маємо 6 пірометрів, які на відстані вимірюють температуру тіла людини. Всі засоби індивідуального захисту вже розподілили між групами. Також підготували й приміщення: забрали м’які іграшки, ворсисті килими. Обідні столи розклали, відповідно до карантинних норм, на відстані один від одного, -  розповідає Любов Михайлівна.  
Зі слів Любов Цубери, зазнає змін й сам навчально-виховний процес у садочку. Зокрема, дорослим буде заборонено вхід до приміщення закладу. При вході до садка на дітей чекатимуть педагоги та медсестра. Вони вимірюватимуть температуру тіла дитини і розпитуватимуть батьків про її самопочуття. А батьки зобов’язані щораз перед виходом з дому також вимірювати температуру тіла малюка та спостерігати за тим, чи не має він симптомів гострих респіраторних  захворювань. Бо таким вихованцям вхід до садочка заборонений. 
  • Дуже просимо батьків, які приводитимуть дітей до садочка, дотримуватись дистанції з оточуючими на території садка і мати на собі захисні маски, - каже Любов Михайлівна.
Також завідувач, звертаючись до батьків, зауважує, що необхідно вчасно приводити дитину до дитсадка – з 7.30 по 9.00.
Дітям у садочку не потрібно носити маски. А ось педагоги та помічники вихователя зобов’язані працювати в закладі в масах. Навчально-виховний процес буде організовано так, аби вихованці більше часу проводили на свіжому повітрі (якщо погодні умови сприятимуть цьому). Також буде налагоджено часте провітрювання приміщень, а всі поверхні в групах будуть протиратися дезінфектором. І звісно ж, увага вихователів буде прикута до того, аби дітки проводили, за необхідності, гігієнічні процедури (після прогулянки, перед вживанням їжі і т.д.).  У решті – заняття, розвиваючі ігри, режим харчування та інше – буде без змін. 
  • Наше головне завдання – дотриматися рекомендацій уряду та убезпечити дітей, що ми й намагатимемось робити якомога ефективніше. Дуже скучили за вихованцями і з нетерпінням чекаємо на них, - підсумувала Любов Михайлівна.


  • На фото - засоби індивідуального захисту, які придбав садочок.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.