Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому досі тривають підготовчі роботи до капремонту центрального автошляху

У Дубовому досі тривають підготовчі роботи до капремонту центрального автошляху

25 сер 2020, 13:18    redaktor
0 коментарів    470 переглядів
Близько двох тижнів тому до селища прибула бригада   ТОВ « МЕГО ЛТД», яке виграло тендер на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070602 Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля км 47+000 – 77+600. 
Розпочала бригада свою роботу з  попереднього огляну та розмітки зливової каналіз́ації у центрі населеного пункту.  Відтак, приступили до  підготовчих робіт - за допомогою   спецтехніки було проведено демонтаж старих бордюрів вздовж шляху.  Наразі старі бордюри вже демонтовано на відрізку дороги від транспортного мосту до лікарні. 
Тож, чи ще довго триватимуть  підготовчі роботи і коли дорожники планують перейти до безпосередньо асфальтування дороги, цікавимося у виконавців робіт. 
 Як повідомив виконроб фірми "МЕГО ЛТД" Дмитро Олійник, наразі 5 робітників за допомогою екскаватора проводять демонтаж старих бордюр вздовж шляху та розширення дороги.
  • Це підготовчі роботи, які маємо намір завершити цього тижня. Затим буде здійснено наступні кроки -  фрезерування поверхні автошляху, тобто вирівнювання основи дороги. Відповідна спецтехніка на днях має прибути до селища з  с. Кольчино (Мукачівський район), де також наша фірма ремонтує автошлях, - зауважив виконроб. 
Також він додав, що після фрезерування автошляху буде проведено роботи з заміни старої зливової системи, встановлення нових бордюрів, а після цього буде підсипано вирівнювальний шар на шляху для усунення нерівностей основи. І тільки тоді буде укладено новий асфальт. 
Передбачається, що капремонт дороги буде здійснено на відрізку від транспортного мосту до автозаправки, що на розі вулиці Миру та Чапаєва (Комарово). 

Поділитися:

Читайте також
12 чер 2018, 15:21
Сьогодні працівники фірми «КІК» (директор Денис Каганець) розпочали ремонтні роботи на ділянці шляху по вулиці Мадара, що у...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.