Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Слово про товариша: фізкультурника Степана Монича з Дубового привітав голова обласної організації профспілки працівників лісових галузей.

Слово про товариша: фізкультурника Степана Монича з Дубового привітав голова обласної організації профспілки працівників лісових галузей.

30 чер 2020, 08:47    redaktor
0 коментарів    574 перегляда
30 червня відзначає своє 70-річчя добре знана серед освітянської і спортивної громадськості людина, вчитель фізвиховання Дубівської ЗОШ, майстер спорту з настільного тенісу, наставник і вихователь цілої плеяди юних спортсменів Степан Золтанович МОНИЧ. Знаю його особисто, коли я працював головою профкому колишнього Усть - Чорнянського лісокомбінату - одного з найбільших промислових підприємств Закарпаття. У літній період Степан Золтанович був керівником табору праці і відпочинку "Пролісок", роботу якого організовував наш комбінат. Результатом плідної роботи цього табору з виховання, оздоровлення та профорієнтації дітей було те, що під керівництвом Степана Золтановича наш табір неодноразово займав перше місце в області. За це галузева профспілка щиро вдячна шанованому вихователю підростаючого покоління - нинішньому ювіляру. Про спортивні досягнення Степана Золтановича свідчать його високі місця, які він постійно займав на спортивних змаганнях з настільного тенісу різного рівня. З його ініціативи, а також ентузіастів спорту Василя Аровича, Івана Максимчука та інших у селищі Дубове було започатковано тенісний турнір пам'яті колишнього директора машинобудівного заводу Дмитра Подольського. В ньому приймають участь тенісисти з усієї області, а також з-за кордону. Вітаючи Степана Золтановича Монича з ювілеєм, бажаємо йому здоров'я, щастя, оптимізму, спортивного довголіття. Нехай наступні роки не затьмарюють радість буття і нехай буде щасливою кожна мить вашого життя! 
Володимир Ільков, голова обласної організації профспілки працівників лісових галузей.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.