Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Відбулася сесія селищної ради: затверджено ряд рішень та програм, а дитсадки відправлено на канікули

Відбулася сесія селищної ради: затверджено ряд рішень та програм, а дитсадки відправлено на канікули

16 чер 2020, 22:03    redaktor
0 коментарів    902 перегляда
16 червня відбулося пленарне засідання тридцятої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. Вів зібрання селищний голова Василь Носа. Найперше, він ознайомив присутніх з порядком денним.
 З першого питання про внесення змін до бюджету доповіла бухгалтер селищної ради Ганну Маркусь. Після цього депутати вирішили збільшити плановий обсяг доходів загального фонду селищного бюджету за рахунок перевиконання (єдиний податок з фізичних осіб) у сумі 72 тис. грн. Ці кошти розподілили наступним чином: 12 тис. грн. спрямували на придбання двох принтерів, 60 тис. грн – на співфінансування капітального ремонту приміщення з влаштування санвузлів Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1. Також обранці проголосували за перерозподіл коштів загального фонду селищного бюджету в межах загального обсягу затверджених бюджетних призначень по установах селищної ради у сумі 74 тис. грн. Ці кошти спрямували для придбання матеріалів для ремонту комунальної дороги та для облаштування у парку смітників (цементу, сітки, сміттєвих ящиків та фарби).
 Затвердили депутати рішення «Про встановлення ставок, надання пільг та порядок справлення земельного податку у 2021 році на території Дубівської селищної ради», «Про встановлення місцевих податків і зборів на території смт Дубове, сіл Вишній Дубовець та Нижній Дубовець на 2021 рік», кошториси проєктів «Капітальний ремонт по вулиці Фізкультурній смт Дубове (коригування)», «Капітальний ремонт дороги до цвинтаря по вулиці Забереж та елементів благоустрою цвинтаря у смт Дубове», «Капітальний ремонт благоустрою території біля скверу по вулиці Подольського», «Капітальний ремонт фасаду будівлі будинку культури по вулиці Подольського,32» та деякі програми.
Також обранці вирішили, що Дубівські ДНЗ №№ 2,3 з 17 червня йдуть на два місяці на літні канікули.
 Розглянули депутати й ряд звернень. Найперше, директор КНП «Дубівська лікарня» Ігор Білега ознайомив присутніх з фінансовим планом закладу та зачитав звіт про пророблену роботу. Разом з тим, звернувся до депутатів з проханням, аби надалі зміни у фінансовому плані керівник комунального підприємства міг роботи без затвердження сесії селищної ради, а затверджувати сам план можна було б рішенням виконкому. Депутати вирішили це питання додатково вивчити та перенесли його розгляд на наступне засідання.
Проголосували за звільнення від сплати за оренду землі на 3 місяці (березень-травень) ПП «Дубівський ринок», оскільки у зв’язку з карантином ринок не працював. Розглянули також кілька звернень керівника УЖКГ Івана Савули. В одному з них він повідомив, що з 1 травня Дубівське УЖКГ припиняє роботу з надання послуг мешканцям будинків, адже згідно з постановою Кабміну з 1 травня набирає чинності закон про надання послуг управителем, який вибирається місцевими органами самоврядування на конкурсній основі. Ще в одному зверненні йшлося про необхідність вжити заходів для прочищення зливної системи, яка наразі наполовину засмічена намулом та камінням. Тож депутати прийняли рішення спрямувати екологічні кошти на проведення цих робіт. Однак звернення керівника водоканалу щодо виділення 36 тис. грн. для погашення боргу підприємства за спожиту електроенергію депутати не задовольнили. Натомість вирішили, що на наступному засіданні сесії селищної ради керівник УЖКГ має прозвітувати щодо фінансової частини комунального господарства.
Не задовольнили депутати й звернення директора Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 щодо виділення коштів для оплати проектно-кошторисної документації реконструкції будівлі школи. Розглянули кілька депутатських звернень та виділили кошти на придбання матеріалів на ремонт дороги Мадара. 
Наприкінці засідання опрацювали земельні питання.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.