Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » На території Дубівської лікарні розгорнули намет, де здійснюють забір біоматеріалу від пацієнтів з підозрою на вірусну інфекцію

На території Дубівської лікарні розгорнули намет, де здійснюють забір біоматеріалу від пацієнтів з підозрою на вірусну інфекцію

10 чер 2020, 10:58    redaktor
0 коментарів    2 537 переглядів
Минулого тижня на подвір’ї КНП «Дубівська лікарня» було  розгорнуто намет, де медики мобільної бригади   проводять тестування на COVID-19 за допомогою експрес-тестів і забір біоматеріалу для проведення ПЛР-діагностики пацієнтам за направленням сімейного лікаря.
Директор КНП «Дубівська лікарня»  Ігор Білега повідомив, що ще на початку карантинних обмежень у приміщенні лікарні було облаштовано окрему палату, де мобільна бригада медиків здійснювала забір біоматеріалу для дослідження від пацієнтів, що мали підозру на інфекційну недугу. До цієї палати був відокремлений вхід та вихід. Наразі ж, з настанням літньої пори, таких хворих будуть приймати у наметі на дворі закладу.
Пройти безкоштовне тестування на наявність вірусної недуги методом ПЛР чи швидким тестом мають змогу за направленням сімейного лікарня для планової госпіталізації у медичні заклади області та України мешканці населених пунктів Дубівського куща – від Калин до Лопухова. Проводиться забір біоматеріалу від пацієнтів двічі на тиждень – у понеділок та четвер.
З початку роботи медичної бригади ПЛР-тестуванням було охоплено 41 особу. Наразі тільки у одного дубівчанина ПЛР-тест підтвердив наявність вірусної інфекції Ковід-19. 
Загалом же, такі мобільні бригади працюють на базах лікарень у Дубовому, Нересниці, Углі та Тячеві.
Подальше тестування пацієнтів буде проводитись відповідно до змін у наказах МОЗ України.  

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.