Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Краснянські школярі майструють маски для себе та своїх рідних

Краснянські школярі майструють маски для себе та своїх рідних

02 кві 2020, 15:07    redaktor
0 коментарів    578 переглядів
А зініціювала цей процес у рамках дистанційного навчання вчитель трудового навчання Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяна Грицан.  
  • Носити захисні маски – це вимушена необхідність в умовах карантину, аби уберегти себе від коронавірусу.  Однак придбати їх не завжди є можливість. Тому  вирішила, що кожен учень міг би самостійно змайструвати захисну маску для себе. Тож у  межах дистанційного навчання  створила завдання-урок з виготовлення медичних захисних масок багаторазового користування, – розповідає Тетяна Василівна.
 Педагог для кожного класу роздала покрокову інструкцію у вигляді картинок та відео з виготовлення виробів з бинта, марлі, натуральної тканини. Учні 5-6 класів виготовляли більш прості моделі, складаючи марлю-бинт у 6-8 шарів, та підшивали зав’язки. Працювали діти вручну під наглядом дорослих, дотримуючись правил безпеки. Учні 7-8 класів мали змогу робити більш складні моделі, коли наповнювали шари бинтів ватою, або майстрували маски з ситцевої чи  бавовняної  тканини за розкроями Тетяна Василівна розповідає, що до процесу пошиття масок активно долучилися як дівчатка, так і хлопчики. Шили маски  не тільки для себе, але і для молодших сестричок та братиків. Процес роботи та вже готові вироби  діти  знімали та надсилали вайбером вчительці. 
Тетяна Василівна переконує, що всі учні відмінно впоралися із завдання, тож тепер отримають не тільки хороші оцінки за роботу, а й можуть на практиці застосувати власноруч змайстровані маски, аби захистити себе від небезпечної недуги. 


Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.