Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубівській лікарні закрито дитяче та пологове відділення

У Дубівській лікарні закрито дитяче та пологове відділення

31 бер 2020, 20:14    redaktor
0 коментарів    4 226 переглядів
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
1 квітня у Дубівській лікарні закрито дитяче та пологове відділення. 
Як повідомив в.о.директора КНП «Дубівська лікарня» Ігор Білега, з 1 квітня в Україні стартує другий етап медичної реформи, відповідно до якої всі лікарні вторинної ланки надають медичні послуги в межах Програми медичних гарантій. Дубівська лікарня уклала договір з Національною службою здоров’я України щодо надання медичної допомоги за двома пакетами послуг – «Амбулаторна допомога» та «Стаціонарна допомога без хірургічного лікування». А ось дитяче та пологове відділення довелось закрити. Оскільки забезпечити висунуті НСЗУ вимоги щодо функціонування цих відділень медзаклад не має можливості.  
 Однак у Дубовому маленькі пацієнти зможуть і надалі отримувати амбулаторне лікування у сімейних лікарів. Якщо ж діти потребуватимуть стаціонарного лікування, то їх буде госпіталізовано до дитячого відділення Тячівської РЛ. А ось породіль з селища та навколишніх сіл зовсім не прийматимуть у Дубівській лікарні, найближче пологове відділення діє відтепер тільки у Тячеві. 
Зі слів Ігоря Миколайовича, попри закриття дитячого та пологового відділень, все ж масових звільнень медперсоналу вдалось уникнути. Адже більшість працівників було переведено до стаціонарного відділення, також одна медсестра перейшла до первинної ланки. А ось чотири медичні працівниці вимушені залишити заклад, дві з них  звільнені у зв’язку з виходом на пенсію за вислугу років, а дві – шукатимуть роботу через Центр зайнятості
Ігор Білега зауважив, що ближчим часом до лікарні буде завезено медичне обладнання для палати інтенсивної терапії, придбане за спонсорські кошти підприємців та мешканців населених пунктів Дубівського куща.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.