Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Рішення виконкому Дубівської селищної ради: відзавтра всі кафе та непродуктові магазини – на карантині

Рішення виконкому Дубівської селищної ради: відзавтра всі кафе та непродуктові магазини – на карантині

18 бер 2020, 20:59    redaktor
0 коментарів    8 301 перегляд
Сьогодні, 18 березня, відбулося позачергове засідання виконкому селищної ради. Вів засідання селищний голова Василь Носа. 
На розгляд членів виконкому було винесено два питання: щодо необхідності вжити невідкладні заходи на території селища з метою протидії поширенню інфекції COVID – 19 та проведення місячника з благоустрою населеного пункту. 
Найперше, Василь Михайлович поінформував, що напередодні, 16 березня, видав розпорядження «Про запровадження карантинних заходів на території селища», відповідно до якого рекомендовано у всіх магазинах, ресторанах, кафе, комунальних та державних установах селища зменшити, за можливості, скупчення людей, а також всім підприємствам та установам дотримуватися протиепідемічних заходів. 
Однак, як зауважив Василь Носа, на часі є необхідність у більш жорстких заходах, тому запропонував членам виконкому обговорити умови карантину в селищі та прийняти відповідне рішення. 


В.о.директора КНП «Дубівська лікарня» Ігор Білега ознайомив присутніх з епідситуацією з захворюванням на COVID – 19 у країні та світі, загалом. Також Ігор Миколайович наголосив, що у зв’язку з тим, що чимало дубівчан повернулися з-за кордону, необхідно вжити превентивні заходи, аби коронавірус не поширювався, та зачитав пам’ятку про самоізоляцію, зауваживши, що це найефективніший спосіб боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. А роздруківки пам’ятки про самоізоляцію  надав місцевим священнослужителям – о.Іоанну та о.Теодору з проханням донести цю інформацію вірянам, які на днях повернулися з країн, де вирує коронавірус. 

Відтак, виконком прийняв рішення «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Дубівської селищної ради з метою попередження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію спричинену коронавірусом COVID – 19».
Так, з 19.03.2020 року - тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування, незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованих на території Дубівської селищної ради, до особливого розпорядження та скасування обмежувальних заходів:
- бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
- дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних, розміщених у закритих приміщеннях;
- фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів та стадіонів;
- усіх магазинів, крім продуктових та які спеціалізуються виключно на торгівлі засобами особистої гігієни, аптек та автозаправних станцій, пекарень;
- торговельно-розважальних центрів;
- будівельних та інших ринків, за винятком продуктових відділень (магазинів, торгових точок) за умови дотримання санітарно-епідеміологічних вимог;
- ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барах, клубах, кафе, дискотек, пабів тощо;
- інших закладів та установ;
- салонів краси, саун.
Також рекомендовано закрити підприємства, установи, організації, а в разі неможливості закриття, дозволити їх роботу під особисту відповідальність керівників.
3. Встановити для усіх закладів, що здійснюють торгівлю та обслуговування, максимально допустиму одночасну кількість відвідувачів, з розрахунку 15 м2 на одного відвідувача. Забезпечити за допомогою розмітки в торговій зоні та, у разі необхідності, на вході, між людьми в черзі відстань 1,5 метра, а також встановити дезінфектори на вході в приміщення.
4. Керівникам підприємств, що здійснюють реалізацію продукції, забезпечити персонал засобами індивідуального захисту у встановлених законом обсягах.
5. Разом з підприємствами, установами вжити невідкладних заходів щодо місць масового скупчення населення та проведення дезінфекції вказаних місць.
6. Водіям автотранспорту, що здійснюють перевезення -  перевозити не більше 10-ти осіб та після кожного рейсу проводити дезінфекцію транспортного засобу.
7. Невідкладно забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування про введені обмеження.
8. Попередити керівників закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів  підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.
Також Василь Михайлович зачитав розпорядження «Про проведення місячника благоустрою та санітарної очистки селища». Так, місячник триватиме 16 березня  2020 року  по 16 квітня   2020 року. Відповідно до розпорядження керівникам  установ, організацій, підприємств селища  розробити заходи щодо проведення благоустрою і санітарної очистки закріплених територій. Так, прибирання  територій будуть здійснювати:
- ЗОШ І-ІІІ ст. (від  навчального закладу до початку населеного пункту);
- ЗОШ – І- ІІ ст. №1  (від  ДП ЗВВО до території ринку);
- ЗОШ – І-ІІ ст. №2  (від навчального закладу  до кінця населеного пункту);
- ЗОШ І ст.. (територію навчального закладу та прилеглу територію);
- ПП Дубівський ринок (територія ринку стадіону, прилеглої території дамби  та  вулиці   Фізкультурна);
- ЗМТ (територію навчального закладу,  прилеглу територію  по вул.   Миру та до початку населеного пункту);
- всі інші установи (території закладів та  прилеглі території);
- приватним підприємцям (належні їм території та прилеглі території). 
 Членам виконавчого комітету, депутатам селищної ради, керівникам установ та організацій доручено  провести роз’яснювальну роботу з населенням, щодо очищення від сміття і приведення в належний санітарний стан особистих дворогосподарств, узбіч та кюветів  у межах володінь особистих дворогосподарств та  прилеглих територіях і заборони спалювання сміття.
А начальнику Дубівського ВУЖКГ Савула І. І. – забезпечити прибирання   та приведення  парку, кладовищ, території селища прибудинкових територій та узбіччя центральної автомобільної дороги   у належний санітарний стан.
Контрольне прибирання у селищі відбудеться 16 квітня.
Відповідні розпорядження селищного голови та рішення виконкому селищної ради додаємо:
blagoustry1.pdf [102.25 Kb] (cкачувань: 29)
Переглянути онлайн файл: blagoustry1.pdf
blagoustryy-2.pdf [91.68 Kb] (cкачувань: 19)
Переглянути онлайн файл: blagoustryy-2.pdf
koronavyrus1.pdf [93.73 Kb] (cкачувань: 29)
Переглянути онлайн файл: koronavyrus1.pdf
rshennya-1.pdf [236.28 Kb] (cкачувань: 22)
Переглянути онлайн файл: rshennya-1.pdf

Поділитися:

Читайте також
29 гру 2019, 17:44
Традиція колядувати, вітати з народженням Христа та бажати всього найкращого у новому році збереглась і донині.. Так,...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.