Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубівській школі відзначили народини Кобзаря

У Дубівській школі відзначили народини Кобзаря

12 бер 2020, 09:07    redaktor
0 коментарів    332 перегляда
11 березня  у Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося літературне читання, присвячене 206 річниці з дня народження видатного поета на тему «Т.Г.Шевченко, якого ми знаємо».
Розпочався захід з виступу заступника директора школи С.В.Мотринець, яка нагадала учням про видатного українського генія. Було  також проведено відеопрезинтацію та декламування вірша «Зоре моя вечірняя». У  літературному читанні взяли участь учні 5-6 класів, які виразно розказували вірші та уривки творів із збірки «Кобзаря» Т.Г.Шевченка, зокрема, «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Думи мої, думи мої…», «Сон» та інші. Продовжилось літературне читання цікавим мультфільмом про життя і творчість Т.Шевченка. Зацікавив учнів виступ вчителя О.Ю.Ціпіньо, яка розповіла, що на честь Т.Шевченка у світі встановлено більше 2000 пам’ятників, а його іменем названо багато вулиць і визначних місць. На завершення Л.С.Головчук виступила зі словами вдячності до Тараса Григоровича і наголосила, що його творчість впродовж віків будить український народ зі сну і об’єднує націю. Вчителі-організатори заходу високо оцінили виступи учнів, і закликали їх бути гідними громадянами- патріотами своєї країни.
Ксенія Цубера, педагог-організатор. 
Поділитися:

Читайте також
23 вер 2018, 09:28
21 вересня у Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. урочисто відзначили Міжнародний день миру. Була оформлена виставка дитячих малюнків «Ми за...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.