Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Відбулася сесія Дубівської селищної ради

Відбулася сесія Дубівської селищної ради

11 бер 2020, 14:28    redaktor
0 коментарів    1 361 перегляд


10 березня відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. У залі зареєструвалося 15 депутатів. Вів зібрання селищний голова Василь Носа. 
Перед початком засідання селищний голова привітав депутатів-ювілярів – Ігоря Миколайовича Білегу та Івана Петровича Носу з днем народження та вручив подяки за вагомий внесок у розвиток селища. 


Відтак, ознайомив присутніх з порядком денним.  Найперше,  депутати заслухали начальника ВУЖКГ та водоканалу Івана Савулу щодо подальшої роботи комунальних закладів та прийняли рішення надати дозвіл визнати ВУЖКГ банкрутом. А задля налагодження роботи селищного водогону прийняли рішення виділили кошти для придбання насосу для водоканалу. 
Затим Василь Михайлович прозвітував про результати роботи виконкому за 2019 рік. Насамперед, Василь Носа зазначив, що селищна рада не має достатніх фінансових можливостей для розв’язання всіх місцевих проблем, однак робить все можливе задля вирішення найактуальніших з них. Зі слів Василя Михайловича,  серед проблем, які потребують негайного вирішення, є питання   роботи комунального підприємства та водоканалу. 
У 2019 році проведено 7 сесій ради, враховуючи всі пленарні засідання, прийнято 150 рішень, а також 7 засідань виконкому та прийнято 75 рішень. Адміністративна   комісія провела 9 засідань та складено 8 протоколів, більшість з яких за  порушення  правил торгівлі та термінів реєстрації місця проживання фізичних осіб. Тогоріч до селищної ради звернулися з письмовими зверненнями 1059  громадян, а з усними – понад тисячу осіб. Основними питаннями  у зверненнях громадян є приватизація земельних ділянок, надання дозволів на будівництво та перебудову, розміщення об’єктів торгівлі, присвоєння поштових адрес та ін. Також видано 8287 довідок, оформлено посвідчень статусу гірського 273, складено 44 заповіти, всього нотаріальних дій – 259. Зареєстровано місце проживання фізичної особи – 623, знято з реєстрації місця проживання – 64, видано 836довідок форма №13, складено 5 протоколів. 
Василь Носа коротко охарактеризував демографічну ситуацію в селищі. Наразі населення Дубового становить 11791 особа. Тогоріч народилося 127 діточок, померло 112 осіб та одружились 69 пар.
Також він ознайомив присутніх з основними фінансовими показниками. Так, за 2019 рік  по загальному та спеціальному фондах   поступило до селищної казни 16030,3 тис. грн., в т.ч. доходи загального фонду селищного бюджету – 14379,0 тис. грн.,   з них 5611 тис. грн. –  дотація з районного бюджету, а доходи спеціального фонду – 1651,3  тис. грн.  Власні доходи (податки, збори (обов’язкові платежі)) – 6554,6 тис. грн. Зокрема, надійшли   кошти  до загального фонду з акцизного податку (1103,9 тис. грн.); податку на нерухоме майно (75,4 тис. грн.), єдиного податку з фізичних осіб (4451,0 тис. грн.) та інші. 
Відтак, розповів про проведені тогоріч роботи з покращення інфраструктури селища. Зокрема, профінансовано проект та експертизу на огорожу біля ЗОШ І-ІІ ст. по вул. Фізкультурна (4263,00 грн.), послуги з інвентаризації приміщення зубопротезного кабінету (1678,9 грн.),  громадські роботи (33968 грн.). Також було профінансовано допомогу на поховання для малозабезпечених (52600 грн.), оплачено за виготовлення вуличних знаків (9176 грн.), вуличне освітлення (230 тис. грн.), вивіз сміття (10000 грн.), надано фінансову підтримку КП ДПВ (126 тис. грн.). З селищного бюджету профінансовано утримання дорожньої інфраструктури (449931 грн.), поточні ремонти вул.. Подольського ( 200 тис. грн.) та вул.. Вітерна (100 тис. грн.) та поточний ремонт комунальних доріг та інше.
Також тогоріч було проведено та профінансовано капітальний ремонт частини приміщень будинку культури для розміщення ЦНАПу  ( 290855 тис. грн.), ремонт фасаду будинку культури (200 тис. грн.), благоустрій площі біля будинку культури (1 млн. 411 тис. грн.). Відтак, звіт селищного голови депутати прийняли до уваги. 
Розповів Василь Михайлович й про наміри селищної ради щодо покращення інфраструктури населеного пункту на 2020 рік. Наразі місцева влада працює над виготовленням проектно-кошторисних документацій на облаштування стоянки у центрі селища, щодо заміни вікон та дверей у Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. та на ремонт частини дороги по вулиці Забереж (біля нового цвинтаря). 
Відтак, депутати надали дозвіл на виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації.  Обранці затвердили проекти рішень «Про встановлення ставок, надання пільг та порядок справляння земельного податку у 2021 році на території Дубівської селищної   ради», «Про акцизний податок із реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів»,  «Про встановлення місцевих податків і зборів на території смт Дубове, сіл Вишній Дубовець та Нижній Дубовець на 2021 рік». Проголосували за «Положення про пайову участь (внесок) у створенні і розвитку інженерно-транспортної  та соціальної   інфраструктури смт Дубове та сіл Нижній та Вишній Дубовець (нова редакція)» та  «Порядок  проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Дубівської селищної ради» та  акт прийому-передачі автомобіля АЗПСМ.
Секретар селищної ради Василина Руснак нагадала депутатам про необхідність подання декларацій до 1 квітня. 
Затвердили обранці й період проведення місячника благоустрою на території селища, який триватиме з 16 березня по 16 квітня. 
Наприкінці засідання розглянули земельні питання.
Л.БІЛАК.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.