Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Музиканти з Дубового відзняли вже другий фільм про збереження традицій пращурів, відтворивши святкування Пущення

Музиканти з Дубового відзняли вже другий фільм про збереження традицій пращурів, відтворивши святкування Пущення

03 бер 2020, 11:00    redaktor
0 коментарів    11 744 перегляда
Ця стрічка стане частиною великого повнометражного фільму «Все, що нам залишили предки». 
 Минулих вихідних творча група – гурт «Brend душі» з Дубового (керівник Володимир Брай) та рідні й друзі музикантів спільно з UA: Закарпаття відзняли святкування Пущення на Закарпатті, що увійде  до повнометражного фільму  «Все, що нам залишили предки». 
Зйомки проходили у традиційному закарпатському стилі на базі гірськолижного комплексу «Великий», що у Калинах. Це вже другий фільм, який Володимир Брай та його колеги й рідні знімають у мальовничому куточку Тячівщини. Адже нещодавно, на Святвечір, відбулась презентація першої їх роботи під назвою «Різдво». 
Як розповідає Володимир Брай, саме зйомки фільму про святкування Різдва й підштовхнули його та команду створити фільм, який би сучасному поколінню розказав про традиції пращурів та зацікавив зберігати культурне надбання.  Його ідею підтримало керівництво телеканалу UA: Закарпаття та саме на його замовлення й проходить зйомка цієї стрічки.  Загалом же, фільм  складатиметься з  шести епізоді: «Різдво», презентація якого відбулась на Святвечір, «Пущення», над створенням якого працювали митці минулої неділі, «Вечорниці», «Сватання», «Вінкоплетіння, пошив курагови та заводини» та «Весілля». 
Наразі творча група працює над обробкою відеоматеріалів та монтуванням сюжету. А працювали на знімальному майданчику три оператори -  Василь Крулько,  Микола Магей та  оператор UA: Закарпаття. До речі, презентація стрічки «Пущення» відбудеться за кілька тижні  на телебаченні. 
Тим часом, Володимир Брай працює над написанням сценарію вже для третього епізоду «Вечорниці», зйомки якого заплановано провести за кілька тижнів у Німецькій Мокрій. Локацією стане місцевий автентичний будинок. 
- Плануємо до травня закінчити зйомки усього фільму, тривалість якого буде  від 3 до 3,5 години. Транслюватиметься стрічка по всій Україні, - розповідає Володимир Брай. Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.