Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубівській ЗОШ І-ІІ ст №1 покращились умови

У Дубівській ЗОШ І-ІІ ст №1 покращились умови

21 лют 2020, 11:42    redaktor
0 коментарів    1 407 переглядів
Приємні зміни в закладі освіти відбулись впродовж року за сприяння керівництва відділу освіти РДА, дирекції школи, батьківського комітету, будівельної фірми «КІК».
Нещодавно у приміщенні Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 завершено роботи з будівництва внутрішніх вбиралень. Новенькі та охайні санвузли для хлопців та дівчат, а також окремо для дітей з інвалідністю збудовано на першому та другому поверхах. Крім того, оновлено й коридори у закладі. За сприяння начальника відділу освіти РДА М.В.Думнич роботи було розпочато наприкінці минулого року і завершені на початку 2020 року. Проводила їх фірма «КІК» (директор Денис Каганець). Чимало зусиль для того, аби у закладі функціонували внутрішні туалети, доклали й дирекція школи та батьківський комітет. 
А кілька місяців тому в школі було проведено ряд робіт з покращення благоустрою території, зокрема, обгороджено подвір’я школи, висаджено декоративні дерева та встановлено освітлення. 
Зміни  в школі триватимуть і надалі. Адже вже розпочато розробку проектно-кошторисної документації для добудови чотирьох класних приміщень. Також планується провести роботи з перекриття всієї будівлі. 


Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.