Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому прибережжя Тересви загиджене побутовими відходами

У Дубовому прибережжя Тересви загиджене побутовими відходами

17 лют 2020, 11:58    redaktor
0 коментарів    901 перегляд

Скляні та пластикові пляшки, жерстяні банки, будівельні матеріали, використані підгузки та навіть одяг – все це нерідко можна знайти на берегах річок по всьому району. Яскравим прикладом є й селище Дубове, де прибережжя річки Тересва рясно засіяне побутовими відходами. Сюди непотріб звозять недобросовісні громадяни. Зі слів очевидців, нерідко загиджують берег не тільки пересічні мешканці селища, а й приватні підприємці, які, замість того, аби утилізувати зіпсовані продукти харчування, які не вдалось реалізувати, чи жерстяні пляшки з-під пива, викидають їх на стихійне звалище біля річки. 
Для селища, як і району, загалом, проблема зі сміттям на берегах водойм актуальна не перший рік. І це попри те, що фірма з вивозу побутових відходів, що обслуговує більшу частину району, майже у кожному населеному пункті встановила контейнери для сортування пластику та скла. На території Дубового є близько 10 таких сортувальних контейнерів. Тож ті жителі, які не мають можливості оплачувати послуги фірми з вивозу сміття,  можуть хоча б сортувати відходи й викидати до спеціальних контейнерів. Однак змінювати шкідливі звички не всі поспішають, бо ж легше зібрати  непотріб до мішка й швиргнути до річки. 
І поки свідомість людей не зміниться, екологія краю – у небезпеці. 
А тим часом річка Тересва поступово перетворюється на великий полігон побутових відходів.

Поділитися:

Читайте також
14 чер 2019, 11:18
Пожежа виникла ще 12 червня, але заява до рятувальників надійшла тільки наступного дня. У четвер, 13 червня, близько 11:10 до ОКЦ...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.