Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Валентинів день дубівські наречені одружувалися в рамках проекту «Кохання поза часом»

У Валентинів день дубівські наречені одружувалися в рамках проекту «Кохання поза часом»

14 лют 2020, 16:34    redaktor
0 коментарів    4 405 переглядів
Сьогодні, 14 лютого, у Дубівській селищній раді під звуки вальсу Мендельсона та на фоні заквітчаної арки з сердечками  уклали шлюб дубівчани – Володимир Ціпіньо та Ганна Цубера, яка після одруження взяла прізвище Ціпіньо. Церемонію розпису проводила секретар виконкому селищної ради Діана Михалчич. Свято проходило у оригінальній та романтичній атмосфері, яку створили працівники селищної ради з нагоди Дня святого Валентина та в рамках проекту Міністерства юстиції «Кохання поза часом». 
Після церемонії вже новоспечені молодята мали можливість сфотографуватися на згадку у спеціально облаштованій тематичній фотозоні.
За словами секретаря виконкому Діани Михалчич, така акція відбувається вперше.
– Завдяки проекту «Кохання поза часом», ми хотіли створити для закоханих, які вирішили одружитися саме в День св. Валентина, особливу атмосферу. Щоб їхня церемонія одруження відповідала сьогоднішньому святу і була не схожа на традиційні церемонії, які відбуваються в інші дні. Адже шлюб у День закоханих – двічі особливе свято, а тому має залишитися одним із найкрасивіших і найприємніших спогадів у їх житті, – каже Діана Михалчич.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.