Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Мудрі настанови – підростаючому поколінню: головний лікар Дубівської лікарні Микола Бігунець зустрівся зі школярами

Мудрі настанови – підростаючому поколінню: головний лікар Дубівської лікарні Микола Бігунець зустрівся зі школярами

28 січ 2020, 21:32    redaktor
0 коментарів    2 423 перегляда
28 січня у актовому залі   Дубівської лікарні відбулася зустріч учнів 9-11 класів та вчителів Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. зі знаною особистістю, шанованою людиною краю, головним лікарем закладу, лікарем вищої кваліфікаційної  категорії, Заслуженим працівником охорони здоров’я, Заслуженим лікарем України, Заслуженим донором України, Народним депутатом СРСР останнього скликання –  Миколою Васильовичем Бігунцем. 

Насамперед, старша медсестра поліклініки  М.П. Івачевська ознайомила присутніх  з біографією та життєвим шляхом знаного дубівчанина – Миколи Васильовича.
Відтак, слово мав Микола Бігунець, який поділився з молоддю спогадами про свої шкільні роки, що минали у непростий післявоєнний період.  Він відмітив, що Дубівська школа завжди була і залишається базовим закладом освіти, що дає ґрунтовні знання учням, адже чимало видатних особистостей саме у цьому закладі здобули «путівку в життя».  З почуттям глибокої вдячності згадав Микола Васильович своїх вчителів – Ф.Ю.Чепканич, Г.П. Цебенко, М.Левченко, які прищепили йому любов до знань та відіграли важливу роль у формуванні громадянської свідомості.  Звертаючись до школярів, головний лікар наголосив про необхідність шанувати педагогів, адже вони не тільки дають знання, а є мудрими порадниками та наставниками. Також закликав молоде покоління любити рідний край  та дбати про розвиток  держави. 
Наприкінці зустрічі Микола Бігунець презентував присутнім книгу «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати». Це  довідково-енциклопедичне та біографічне видання, у якому досліджено біографії близько 400 кавалерів та лауреатів України, що були відзначені почесними державними нагородами і званнями. Зокрема, на сторінках цієї книги розміщено й біографію нашого земляка, шанованого лікаря та громадського діяча – Миколи Бігунця. Відтак, унікальне видання головний лікар подарував бібліотеці Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. 
Натомість вчитель української мови та літератури Л.С.Головчук подякувала Миколі Васильовичу за щедрий подарунок для школи та за цікаву й змістовну зустріч. 


К.Цубера, педагог-організатор.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.