Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Поліцейські розповіли дубівським школярам про шкоду наркотиків

Поліцейські розповіли дубівським школярам про шкоду наркотиків

23 січ 2020, 09:09    redaktor
0 коментарів    608 переглядів
22 січня в Дубівську ЗОШ І-ІІІ ст. завітали працівники Дубівського відділення поліції. На зустріч з одинадцятикласниками. Інспектор з ювенальної превенції Мирослава Іванівна Фіцай провела  виховну бесіду на тему «Вплив наркотичних речовин на організм людини». У доступній і зрозумілій формі розповіла про шкідливий вплив наркотиків на організм людини, а саме опіуму, марихуани, героїну, морфію, алкоголю та ін. Звернули увагу на те, що наркозалежні люди можуть піти на важкі злочини, для того, щоб купити чергову дозу наркотиків. Також  поліціант  наголосила на кримінальній відповідальності за вживання і поширення наркотиків. Розповідь працівника поліції супроводжувалася  слайдами, які ілюструвалися на сучасній мультимедійній дошці. Не оминула увагою працівник поліції і питання вживання тютюнових виробів в громадських місцях та відповідальність за такі дії. Було  проведено й  анкетування учнів на знання цієї проблеми, з результатами проведеного опитування поліцейські ознайомлять учнів  при наступній зустрічі.
Лейтенант поліції Марія Іванівна Леспух, яка є інспектором сектору кадрового забезпечення, розповіла учням про   особливості професії поліцейського та запросила старшокласників після закінчення школи  йти до лав поліції, а також провела профорієнтаційну роботу щодо заохочення учнів вступати до вузів, де можна здобути відповідну професію.
Зустріч пройшла в дружній, доброзичливій атмосфері. Учні також брали активну участь в обговоренні  питання, ставили свої запитання і висловлювали свої думки. До розмови долучилися вчителі, а також заст. директора В.А Холодян та директор Й.А.Гарга.
         Ксенія Цубера, педагог-організатор.Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.