Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому святковим обідом пригощали підопічних терцентру

У Дубовому святковим обідом пригощали підопічних терцентру

19 гру 2019, 16:04    redaktor
0 коментарів    181 перегляд

 Сьогодні, 19 грудня, з нагоди Дня св.. Миколая та  новорічно-різдвяних свят у Дубівському територіальному центрі соціального обслуговування одиноких та непрацездатних відбувся святковий захід, який організувала завідувач відділення денного перебування Людмила Мотринець.
Найперше, підопічних з новорічно-різдвяними святами привітали директор терцентру Іван Канюка та  завідувач денного  перебування Людмила Мотринець. Відтак, свято продовжили гості –  дитячий  хор Свято-Георгівського храму с. Калини з концертною програмою (регенти Т.І.Дикун та С.І.Кус, а також матушка Марія). Діти колядували та щедрували, щиро бажаючи доброї долі та здоров’я  присутнім.
Відтак, на присутніх чекав святковий обід, який зготували кухар Марія Магула зі своїм помічником Василиною Браун. У сервіровці столів допомагала й медсестра закладу Алевтина Мадар. Одиноких громадян похилого віку, інвалідів та самотніх пригощали бульоном, пюре з рибою та салатом, ласували й десертом. Також підопічні отримали солодкі дарунки. Спонсорами наборів стали приватні підприємці селища: Михайло Декет, Михайло Балабан, Юрій Цубера, Василь Мадар, Євгеній Цубера, Денис Каганець, Василь Візичканич, В. Цубера, Сергій Вурста, Поліна Каганець, Юрій Цубера, Алла Бережник, Роман Савула, Микола Піцур, М.М.Ребар та Іван Бібен. Працівники  терцентру щиро вдячні добродійникам за проявлену увагу до знедолених.
Загалом, святковим обідом ласували понад 30 непрацездатних  та людей похилого віку, що мешкають у Дубовому: частина підопічних – у закладі, іншим обід доставили соціальні робітниці Оксана Магула, Світлана Шкиндя та Василина Брай. 
Такі ж заходи напередодні було проведено в Усть-Чорнянському стаціонарному відділенні та Лопухівському з денним перебуванням. Підопічних пригощали смачними наїдками та солодощами, також кожен з них отримав подарунки. 
Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.