Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Дубівська селищна рада – з бюджетом на 2020 рік

Дубівська селищна рада – з бюджетом на 2020 рік

18 гру 2019, 14:36    redaktor
0 коментарів    1 941 перегляд

У понеділок, 16 грудня,  відбулося друге пленарне засідання двадцять восьмої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. Вів зібрання селищний голова Василь Носа. У залі зареєструвалося 15 депутатів, були запрошені й керівники установ селища. 
На порядок денний, окрім актуальних питань життєдіяльності Дубового, було винесено розгляд питання щодо бюджету селищної ради  на 2020 рік.
Найперше, депутати внесли  зміни до бюджету на 2019 рік. А відтак, головний бухгалтер Ганна Маркусь ознайомила присутніх  з основними показниками головного фінансового документу селищної ради на 2020 рік. Бюджет селищної ради наступного року планується в сумі близько 14 млн. 50 тис. грн., у тому числі 13 млн.200 тис. грн. становлять доходи загального фонду, а 850 тис. грн. – спеціального фонду. Видатки будуть відповідні: 80 % бюджету (10 млн. 400 тис. грн.) складає фонд заробітної плати, 1 млн. грн. передбачено на оплату за електроенергію, 740 тис. грн. заплановано спрямувати на реалізацію місцевих програм, на організація та проведення громадських робіт заплановано  30 тис грн., на інші заходи у сфері соціального захисту (допомога на поховання) – 40 тис. грн., на культуру – 30 тис. грн., на благоустрій населеного пункту – 400 тис. грн., на житлово-комунальне господарство – 30 тис. грн., на  заходи з благоустрою – 10 тис. грн. та на утримання та розвиток доріг – 200 тис. грн.. Депутати прийняли пропонований проєкт бюджету одноголосно. 
Затим розглянули питання  щодо реорганізації КЗ «Дубівська РЛ №2» у КНП «Дубівська лікарня». Як зазначив Микола Васильович, у зв’язку з проведенням реформи системи і закладів охорони здоров’я комунальний заклад «Дубівська районна лікарня №2» реорганізовано в комунальне некомерційне підприємство «Дубівська районна лікарня». Згідно з законом, всі лікарні мають бути перетворені у комунальні некомерційні підприємства. З початку  наступного року фінансування таких закладів буде на 60% здійснювати Національна служба здоров’я України, на 20% – органи місцевого самоврядування та ще 20% заклад повинен заробити сам. Відповідно, КНП «Дубівська лікарня»  має затвердити новий Статут та оформити інші установчі документи. Відтак, депутати  проголосували за проект рішення. 
А розгляд звернення від завідуючої АЗПСМ Ганни Куцин щодо виділення у будівлі поліклініки додаткових приміщень (4 кабінети)  для організації роботи АЗПСМ та щодо надання дозволу на встановлення там лічильника вирішено перенести  на наступне засідання сесії селищної ради. 
Депутати проголосували за встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у садочках, яка зросла на 3 грн. Так, з нового року вартість харчування дошкільнят середньої та старшої груп буде 28 грн. на день (було 25 грн.), а дітей ясельних груп – 23 грн. на день (20 грн.). З цієї суми 60% платять батьки, а 40 % – селищна рада. 
Обговорили і прийняли низку організаційних питань щодо діяльності селищної ради у наступному році. Затвердили План соціально-економічного розвитку селищної ради, місцеві  програми та план діяльності селищної ради з питань регуляторної політики на 2020 рік. 
Також обранці прийняли рішення про  перейменування вулиці Гренджі-Донського на Комарово. Відповідне звернення надійшло від мешканців згаданої вулиці.  
Повторно обговорили депутати звернення начальника ВУЖКГ Івана Савули щодо відчуження через аукціон частини підвальних приміщень багатоповерхівок, і на цей раз  надали згоду на проведення відповідної процедури. 
На засідання завітали й мешканці однієї з багатоповерхівок, які  звернулися до депутатів з проханням вирішити спірне земельне питання. Зокрема, вони зазначили, що до їх будинку відсутній дорожній заїзд, тому  просять нових власників земельної ділянки, що на межі з їх прибудинковою територією, виділили площу для облаштування дороги. У залі були присутні й власники земельної ділянки, які обіцяли задовольнити прохання сусідів.   
Відтак, депутати розглянули інші земельні питання. 
Л.БІЛАК. 

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.