Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Опорна школа, зміни до бюджету та збереження Тячівського району: засідали депутати Дубівської селищної ради

Опорна школа, зміни до бюджету та збереження Тячівського району: засідали депутати Дубівської селищної ради

08 гру 2019, 19:33    redaktor
0 коментарів    15 365 переглядів

3 грудня відбулося перше пленарне засідання двадцять восьмої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. Вів зібрання селищний голова Василь Носа. У залі зареєструвалося 15 депутатів.
Розпочав засідання селищний голова Василь Носа, ознайомивши присутніх з порядком денним.
З першого питання щодо внесення змін до бюджету на 2019 рік доповіла головний бухгалтер Ганна Маркусь. Відтак, було вирішено збільшити плановий обсяг видатків загального фонду селищного бюджету за рахунок перевиконання бюджету в сумі 80 тис. грн.. за грудень. Кошти розподілили наступним чином: 36 тис. грн. – на виготовлення грошової оцінки майна КНП «Дубівська МЛ», 14 тис. грн. – на придбання ялинкових прикрас, 10 тис. грн. – на встановлення обмежувачів руху, 13 тис. грн. – на оплату матеріалів (цементу) для ремонту вулиці Підгора (роботи проведено раніше). Також 10 тис. грн. передано до спеціального фонду на фінансування капремонту благоустрою території будинку культури, ще 65 тис. грн. на цей об’єкт спрямовано з спецфонду (бюджету розвитку). Ще 30 тис грн. спрямували на придбання продуктів харчування для дитсадків.  
Затвердили на сесії й план роботи селищної ради та виконавчого комітету на перше півріччя 2020 рік, встановили види громадських робіт, що проводитимуться на території селищної ради наступного року, та затвердили кошториси щодо проведення ремонтних робіт на комунальних вулицях Подольська, Підгора, Довга та Забереж.
З питання щодо створення опорної школи виступив директор Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Йосип Гарга. Він зазначив, що згідно з концепцією реформування шкільної освіти «Нова українська школа» розпочато процес створення опорних шкіл. Також зауважив, що держава на розвиток таких закладів виділяє значні ресурси, що посприяє покращенню матеріально-технічної бази у навчальних закладах та підвищить якість надання освітніх послуг. А оскільки Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст. відповідає всім необхідним критеріям, то запропонував на її базі створити опорний  заклад. Інші школи у селищі Дубівські ЗОШ І-ІІ ст. №1 та №2, Дубівська ЗОШ І ст. – стануть її філіями. Процедура реорганізації в навчальному закладі відбудеться відповідно до вимог чинного законодавства – буде розроблено і затверджено Статут опорного закладу та інше. Відтак, депутати одноголосно підтримали створення опорної школи на базі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. 
Розглянули обранці звернення від депутатів та громадян. Зокрема, проголосували за заборону стихійної торгівлі на центральній дорозі біля автомобільного мосту. Прийняли рішення у бюджеті на 2020 рік передбачити посаду інструктора з фізкультури у Дубівському ДНЗ №2, а у Дубівському ДНЗ №3 – помічника вихователя у групі, яку відвідує дитина з інвалідністю, та яку відповідно буде переоформлено на інклюзивну. А у відповідь на звернення начальника ВУЖКГ І.Савули щодо відчуження через аукціон підвального приміщення багатоповерхівки, прийняли рішення надати дозвіл ВУЖКГ на оформлення оренди зазначених підвальних приміщень. Також депутати надали дозвіл на передачу в оренду вбудованого приміщення поліклініки  (один кабінет) для надання спеціалізованої медичної практики лікарю. 
Сесією селищної ради прийнято також звернення до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України щодо збереження Тячівського району як адміністративно-територіальної одиниці. 
Наприкінці засідання депутати розглянули земельні питання.
 Л.БІЛАК.

Поділитися:

Читайте також
24 кві 2018, 15:01
Вчора дорожники філії «Тячіврайавтодор» розпочали ремонт дороги у напрямку Бедевля-Дубове. За день вони залатали ями на...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.