Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Пора цвітіння сакур настала й у Дубовому

Пора цвітіння сакур настала й у Дубовому

24 кві 2018, 12:06    redaktor
0 коментарів    13 555 переглядів

Пишно розквітли японські вишні не тільки у обласному та районному центрі. Маємо й у Дубовому сакури.  Ніжно-рожевим цвітом вже милують око декілька молодих сакур у центрі  селища, а на подвір’ї ДП «ЗВВО» розквітли більш зрілі деревцята. На жаль, нині на території заводу залишилося всього 7 сакур. Ці японські вишні були висаджені ще у 70-71 роках минулого століття.

- У рамках благоустрою селища ще у 70-71 роках минулого століття з ініціативи садовода при ДП «ЗВВО» Марії Сасин та завідуючої ДНЗ №2 Юлії Лендел було висаджено сакури вздовж центральної дороги, на територіях закладів та організацій населеного пункту. Ось й подвір’я лікарні та заводу також озеленили цими деревцятами та іншими декоративними деревами, - розповідає головний лікар Дубівської РЛ №2 Микола Бігунець. 

На жаль, Дубове так й не стало селищем сакур. Адже місцеві мешканці з роками знищили насадження. Вціліли до нині  тільки декілька японських вишень. Кілька років тому мода на сакури повернулася, тож місцеві підприємці почали засаджувати ними знову територію селища. Однак поки одні саджають молодняк, інші – вирубують дорослі дерева. Вже цієї весни на одну квітучу сакуру у центрі селища стало менше – японську вишню зрубали поблизу магазину «Європа» під час минулорічних робіт з благоустрою території. 
dubove.info

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.