Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Красній розпочато капремонт дороги

У Красній розпочато капремонт дороги

25 лис 2019, 13:32    redaktor
0 коментарів    1 329 переглядів


Минулої п’ятниці у центральній частині с. Красна дорожня фірма «Еліткомбуд» розпочала капітальний ремонт дороги обласного значення Бедевля-Усть-Чорна-Колочава. 
Домогтися проведення ремонтних робіт було непросто місцевій владі та селянам. Адже попри те, що нижче та вище села ремонт дороги вже проведено, шлях через Красну досі залишався аварійним. Саме через це кілька тижнів тому місцеві активісти провели акцію протесту з перекриттям руху автомобілів, під час якої вимагали негайного ремонту дороги у межах населеного пункту. Також, аби ці роботи розпочалися,  краснянці залучились прихильністю й губернатора області.
Як зазначила сільський голова Марія Носа, мрія краснянців про нову асфальтівку в центрі села стала можливою завдяки підтримці голови ОДА Ігоря Бондаренка. Оскільки проект реалізується за співфінсування обласного, районного бюджетів та Фонду регіонального розвитку, то саме за його сприяння було виділено частину коштів з обласного бюджету. 
Заплановано відремонтувати автошлях в центральній частині села на відстані  1 км – від Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. у напрямку до селища Дубове. 
Наразі дорожники вже провели підготовчі роботи – залатали вибоїни та нанесли вирівнюючий шар асфальту.  На черзі – капітальне асфальтування дороги. 
Зі слів мешканців Красної, вони щиро радіють, що довгоочікуваний ремонт дороги нарешті проводиться.  Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.