Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Першокурсники ЗМТ демонстрували свої таланти

Першокурсники ЗМТ демонстрували свої таланти

20 лис 2019, 12:09    redaktor
0 коментарів    1 139 переглядів

19 листопада в Закарпатському машинобудівному технікумі вже традиційно до Дня студента відбулося свято «Нумо, перший курс - 2019».
Свято розпочав директор технікуму В.В. Горобець, який привітав усіх із Днем студента, побажав натхнення та цілеспрямованості у навчанні. Також у святковій атмосфері вручив грамоти переможцям легкоатлетичної спартакіади та подякував найкращим та найактивнішим студентам у навчанні, яких також нагородив грамотами. Приємним бонусом для них була грошова премія.
На святі кожна група намагалася розкрити та показати всі свої вміння, таланти і навички. Жарти, співи, танці - саме цим була наповнена актова зала технікуму, демонструвалися різні художні номери між виступами першокурсників. Усіх першокурсників об'єднала одна мета - показати себе. Хочеться відмітити, що за невеликий період, всього два місяці, всі згуртувалися і стали однією великою сім'єю!
Час збігав і прийшов момент нагородження. Журі було надзвичайно складно обирати переможців, адже цього року були дуже сильні номери, проте маємо такі результати:
1 місце - група програмістів П-129;
2 місце - група будівельників Б-130;
3 місце - група електриків Е-128.
Вітаємо переможців!
Першокурсники подарували надзвичайне свято: було безліч позитивних емоцій, жартів, танців, співів та багато іншого.
Сподіваємося, що це свято справді об'єднало кожного. Бажаємо вам міцного здоров`я, успіхів у навчанні, завжди досягати своїх кращих перемог.
Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде все більше. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам'яті радісні і позитивні враження!
Студенти-першокурсники та наставник груп висловлюють щиру подяку культорганізатору Т.І. Микуляк за неймовірні емоції, цікаві номери та сумлінну підготовку до свята, яке стало подією у студентському житті не лише для першокурсників.
Адміністрація ЗМТ.Поділитися:

Читайте також
31 травня 2021, 10:30
Письменниця з Красної Тетяна Грицан-Чонка та ще 6 митців з України Надія Бойко (м. Львів), Михайло Большаков (Одещина), Лариса...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.