Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Дубівські школярі познайомились з роботою рятувальників

Дубівські школярі познайомились з роботою рятувальників

04 лис 2019, 11:28    redaktor
0 коментарів    548 переглядів
Днями учні 7-А класу Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст, їх   класний керівник Я.В. Куцин та вчитель П.М.Цубера здійснили екскурсію до ДПРП смт Дубове. 
На подвір’ї пожежної частини школярів зустріли вогнеборці. Дітки із захватом розпитували рятувальників про пожежні машини, форму рятувальника, щоденний побут.
Із зацікавленням учні слухали розповіді пожежників про бойові виїзди, швидкість виконання завдань, важливість вміння діяти злагоджено та чітко, надаючи допомогу потерпілим.
Рятувальники також наголосили про необхідність кожному бути обережним і уважним, постійно дотримуватись правил безпечної поведінки.
Відтак, учасники екскурсії мали змогу роздивитися пожежний автомобіль та пожежно-рятувальне обладнання, приміряти захисне спорядження. 
Екскурсія видалася   цікавою та корисною для підлітків, адже дала можливість познайомитись з професією рятувальника та засвоїти правила безпеки життєдіяльності. Наприкінці зустрічі діти подякували співробітникам ДСНС за проведену екскурсію та пообіцяли дотримуватися всіх рекомендацій фахівців служби порятунку.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.