Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Мітинг у Красній: селяни вимагали відремонтувати дорогу

Мітинг у Красній: селяни вимагали відремонтувати дорогу

28 жов 2019, 12:36    redaktor
0 коментарів    1 919 переглядів28 жовтня у с. Красна відбувся мітинг з перекриттям руху на автодорозі обласного значення Бедевля-Усть-Чорна-Колочава. На в’їзді до села, біля рекреаційної альтанки та джерела, зібрались близько сотні мешканців населеного пункту. Автошлях мітингувальники перекрили для всіх автомобілів, окрім екстрених служб. Краснянці пояснюють, що пішли на такий вимушений крок у зв’язку з тим, що автошлях через село у катастрофічному стані, а наближається зима, тож сніг засипле дорожню поверхню, утворюючи колії та бездоріжжя,і   через село не буде можливо проїхати. 
 Як зазначила під час мітингу сільський голова Марія Носа, на капремонт  дороги обласного значення Бедевля-Усть-Чорна-Колочава від Німецької Мокрої до транспортного моста у селищі Дубовекількома роками раніше розроблено проектно-кошторисну документацію. Тендерною процедурою визначено й підрядника - румунську фірму «Трамеко». Частину шляху, а саме у межах   сіл Німецька Мокра та Руська Мокра, відремонтовано цією фірмою, а кількома тижнями тому проведено ремонт й дороги між Усть-Чорною та Красною, який виконував вже субпідрядник – фірма «Стік». А ось шлях у межах села Красна досі залишається аварійним. 
  • Нещодавно представники обласної, районної та сільської ради обговорили питання ремонту дороги у с. Красна. Тоді було прийнято компромісне рішення: обласна влада пообіцяла відремонтувати дорогу у межах села Красна, за умови, що підрядчик виконає роботи  авансом. Натомість районне керівництво, як замовник ремонтних робіт, мало знайти субпідрядника - виконавця робіт. Однак досі ніяких дій з боку керівництва району не було зроблено, - зазначила сільський голова.
У телефонній розмові з представниками громади керівництво районної влади відмовилося їхати до мітингувальників, відтак  учасники зібрання прийняли і підписали звернення до голови Закарпатської ОДА І.С.Бондаренка,  в.о. голови Тячівської РДА М.М.Полажинця, сільського голови Красної М.М.Носи з вимогою до влади «Терміново відремонтувати дорогу у межах села Красна».
Селяни просять владу у 10-денний термін розпочати ремонт дороги, а якщо ремонтні роботи проводитись не будуть, з 11 жовтня дорогу перекриють на безстроковий термін.
Приняте звернення делеговано сільському голові та активістам передати районному керівництву. Тож Марія Носа разом з активістами відправилася до РДА кількома автівками. Відтак, вже після мітингу,  об 11.00, рух автотранспорту на дорозі було розблоковано.

Поділитися:

Читайте також
03 лип 2019, 11:35
Про це повідомила керівник фірми Марія Фабрицій. Вже з 1 липня фірма «КВ-Консалт» змінює графік вивозу ТПВ від абонентів. Якщо...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.