Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Капремонт головної вулиці Дубового – основне питання позачергової сесії селищної ради

Капремонт головної вулиці Дубового – основне питання позачергової сесії селищної ради

23 кві 2018, 12:50    redaktor
0 коментарів    598 переглядів

У п’ятницю, 20 квітня, відбулося засідання 17 позачергової сесії Дубівської селищної ради 7 скликання. У залі засідання були присутні 17 депутатів. Вів засідання селищний голова Василь Носа. 

Найперше, Василь Михайлович повідомив причину скликання депутатів на позачергове засідання - підготовка до проведення районного свята «Весняний полонинський хід», і зокрема, ремонт дороги обласного значення Тячів-Дубове-Усть-Чорна-Колочава у межах селища Дубове. Тогоріч селищна рада разом з обласною та районною владою співфінансували роботи з капремонту шляху від Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №2 до транспортного мосту – це частина вул. Заводська. Наразі підрядчик завершив ці ремонтні роботи, однак ще 700 тис грн. за їх проведення не погашено. Разом з тим, наразі вже розроблено проект на ремонт чергового відрізку головної вулиці у смт Дубове – від транспортного моста до Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вул. Гагаріна). Однак, аби підрядник взявся його реалізовувати, необхідно повернути борг. Відтак, Василь Носа запропонував депутатам спрямувати на погашення боргу 500 тис грн. з селищного бюджету. У свою чергу, підрядник вже до Дня проводів на полонину зобов’язується провести підготовчі роботи з капремонту дороги у центрі Дубового. Тобто дорожники залатають ями й нанесуть вирівнюючий шар асфальту. 

Після цього депутати проголосували за проведення засідання позачергової сесії. 

На порядку денному було розглянуто такі питання: 

1. Про внесення змін до бюджету селищної ради. 

2. Про затвердження кошторисів проектів. 

3. Про проведення свята «Проводи овець на полонину» та святкування Дня перемоги.

4. Про дотримання протипожежного стану на території селищної ради.

5. Земельні питання. 

Доповідаючи з першого питання, Василь Носа повідомив, про основні витрати з селищного бюджету за перший квартал цього року. Також він відмітив, що у місцевому бюджеті є перевиконання за цей період. Відтак, запропонував депутатам спрямувати 500 тис грн.. на погашення заборгованості за виконання проекту з капремонту частини вулиці Заводська, аби підрядник зміг розпочати капремонт за новим проектом на відрізку тепер вже вулиці Гагаріна – від моста до Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Розгляд цього питання викликав жваве обговорення депутатів. Адже, зі слів обранців, центральна вулиця є дорогою обласного значення, тож й повертати кошти за її ремонт повинні з обласного бюджету. А кошти з селищного бюджету мають бути спрямовані на потреби громади і, зокрема, вкрай необхідно ремонтувати комунальні вулиці, що перебувають у аварійному стані. Тож декілька депутатів були категорично проти підтримати таке рішення. 

Після дискусійної розмови було вирішено проголосувати за додаткове питання на сесії щодо проведення вирівнювання грейдером на кількох комунальних дорогах – вулиці Синявки, Лесі Українки, Гренджі-Донського, Горького, Набережна. 

Тож паралельно з проведенням капремонту головної вулиці буде проведено поточний ремонт – грейдерування дорожнього полотна на згаданих вулицях. 

Відтак, відбулося повторне голосування. Більшістю голосів депутати прийняли рішення про зміни до бюджету, відповідно до якого буде спрямування коштів з селищного бюджету у сумі 500 тис грн. на погашення боргу за капремонт частини вул. Заводська. 

Було також розглянуто депутатське звернення та мешканців селища про незаконне розміщення на території селищної ради дорожніх знаків «Зупинка заборонена» без дозволу селищної ради. Депутати прийняли рішення заборонити встановлення цього знака у центрі селища, біля місцевого парку, а замість нього встановити дорожніх знаків «Зупинка заборонена» для вантажних автомобілів. Перейшли до затвердження кошторисів розроблених проектів. Василь Михайлович інформував присутніх про наявні розроблені кошториси на такі проекти: «Капітальний ремонт приміщень Дубівського ДНЗ №2 (перший поверх)» та «Про благоустрій території площі біля будинку культури». Одноголосно проголосували «за». А ось питання «Про дотримання протипожежного стану на території селищної ради» вирішено перенести на наступне засідання з метою додаткового вивчення. Відтак на завершення засідання депутати розглянули земельні питання.

Л.БІЛАК для dubove.info

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.