Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому відремонтовано комунальний шлях

У Дубовому відремонтовано комунальний шлях

18 вер 2019, 09:40    redaktor
0 коментарів    509 переглядів
Вчора спільними зусиллями місцевих мешканців, селищної влади та підприємців у селищі Дубове відремонтовано схил  комунальної вулиці Калініна (Підгора).
 Цей відрізок дороги вже давно потребував оновлення, адже забетонована кількома роками раніше дорожня поверхня почала руйнуватися, утворивши вибоїни, через які автомобілям вкрай важко пересуватися. Тож селяни вирішили самостійно виправити ситуацію, залучившись підтримкою місцевої влади. Так, на минулій сесії селищної ради депутат від округу  Ігор Білега звернувся до селищної ради з проханням виділити матеріал на дорожні роботи. Відтак, рішенням сесії було надано  4 тонни бетонну. 
А вже вчора селяни згуртувались та самотужки виконали ремонтні роботи. Підтримав ініціативу дубівчан й один з місцевих підприємців, який надав для підсипання шляху спецтехніку. Тож впродовж дня схил вулиці на відстані кількох метрів було забетоновано. За оновлений шлях місцеві мешканці щиро вдячні всім, хто взяв участь у ремонтних роботах, а також депутату селищної ради Ігорю Білезі, селищному голові Василю Носі та підприємцю Михайлу Балабану. 
Фото Юрія Ціпіня. 

Поділитися:

Читайте також
12 травня 2020, 16:41
Сьогодні дубівські вівчарі, про яких писало наше видання, приймали чергових гостей. На цей раз до них завітав священик...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.