Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Подвійний ювілей на календарі директора  Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1

Подвійний ювілей на календарі директора  Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1

01 вер 2019, 18:51    redaktor
0 коментарів    1 444 перегляда

Вчора  святкувала свій прекрасний ювілей шанована всіма людина, віддана своїй справі директор Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1, вчителька від Бога – Ганна Василівна Кобаль.
Доля Ганни Василівни мережана нитками любові до свого краю, добра й щоденної творчості задля процвітання шкільної родини, мудрості й справедливості у ставленні до своїх колег та вихованців, невичерпної сили й енергії у зміцненні матеріально-технічної бази школи.
Народилася Ганна Василівна 31 серпня 1959 року у селі Заріччя Іршавського району, у сім’ї робітників. Дівчина росла допитливою та розумною. В роки навчання у Зарічанській восьмирічці, а згодом у Сілецькій середній школі проявила себе старанною ученицею, особливо вирізнялася математичними здібностями. Тож і не дивно, що після закінчення школи стала студенткою математичного факультету УжНУ, який успішно закінчила у 1981 році. 
Трудовий шлях Ганна Василівна почала вчителем математики у Грушівській середній школі. Згодом доля закинула молодого педагога до селища Дубове –  у 1989 році її призначено директором Дубівської ЗОШІ-ІІ ст. №1. Тож цьогоріч Ганна Василівна святкує ще один ювілей, професійний – 30 років на посаді керівника навчального закладу. 
Г.В. Кобаль має кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії” та педагогічне звання “старший учитель”. Досвідчений учитель, керівник, який вміло застосовує сучасні освітні технології, що дають змогу забезпечувати компетентний підхід в організації навчально-виховного процесу у закладі. Ганна Василівна – творчий керівник, завдяки аналітичному мисленню вміє виважено визначати перспективи вдосконалення діяльності закладу, критично оцінювати досягнення. А високий рівень управлінської культури Г.В. Кобаль характеризується застосуванням демократичного стилю керівництва, створенням у колективі сприятливого соціально-психологічного клімату, умов для розвитку творчих здібностей та зростання професійної майстерності вчителів школи.
Головним пріоритетом директора, безсумнівно, є наявність всіх факторів для всебічного розвитку особистості учня, духовно-інтелектуального становлення дитини. Варто відзначити, що Ганна Василівна також значну увагу приділяє розвитку творчих здібностей школярів, роботі з обдарованими дітьми. І результати  очевидні, адже школа має вагомі здобутки на I, II, III, IV етапах всеукраїнських олімпіад, І-ІІІ етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. 
Крім того, завдяки підтримці Ганни Василівни, у закладі діє ефективне учнівське самоврядування, яке сприяє формуванню у вихованців високих моральних якостей, активної життєвої позиції, умінню співпрацювати на принципах рівності, демократизму, дозволяє спрямовувати активність лідерів учнівського колективу в конструктивному напрямі. Тісно та ефективно співпрацює школа й з батьківським комітетом.
Ганна Василівна – шанована людина й у селищі, її знають та поважають за професійність та відданість своїй справі. А ще вона перекрасна господиня, надійний друг, любляча дружина. 
Тож з нагоди славного ювілею, зичимо Вам, шановна, безмежного щастя, професійних злетів, міцного здоров’я, вдячних учнів, шани від людей. З роси й води Вам, ювілярко!
Колектив Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1. 

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.