Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Розпочато благоустрій території Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1

Розпочато благоустрій території Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1

15 сер 2019, 10:03    redaktor
0 коментарів    789 переглядів
Зусиллями батьків триває обгородження заднього подвір’я  школи, а за кошти з обласного бюджету заплановано обгородити територію перед навчальним закладом. 
Кілька днів тому представники батьківського комітету вже розпочали роботи з благоустрою заднього дворика закладу. Як розповідає голова батьківського комітету Іван Шкиндя, найперше, територію позаду навчального закладу було розрівняно та підсипано гравієм. Спецтехніку для проведення цих робіт надав безкоштовно Денис Каганець, за це батьки учнів щиро вдячні йому. Також, як зазначає Іван Шкиндя, частину матеріалів для проведення робіт надала школа, а частину – батьки учнів.  Відтак, після того, як нерівну поверхню буде розрівняно, подвір’я школи відгородять  300-метроовим парканом від стадіону та прибережжя річки Тересва.  У перспективі на цій території буде облаштовано міні-стадіон та спортивний майданчик. 
Крім того, як повідомив селищний голова Василь Носа, за кілька днів розпочнуться  роботи з облаштування паркану й перед будівлею школи. На це кошти виділено з обласного бюджету, а проект розробила селищна рада. Тож наболіле для багатьох питання з обгородження навчального закладу невдовзі буде вирішено. 
Нагадаємо: батьківський комітет неодноразово звертався до представників влади з проханням посприяти у обгородженні території школи від проїзної части, стадіону та прибережжя річки. Крім того, батьки разом з активістами селища домоглися того, аби під стінами закладу не розгорталась стихійна торгівля у ринкові дні – суботу та середу. Для цього залучали поліцію та самі стежили за порядком на території закладу. Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.