Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Дубівчани – неодноразові призери обласних змагань «Сила духу»

Дубівчани – неодноразові призери обласних змагань «Сила духу»

09 сер 2019, 16:08    redaktor
0 коментарів    650 переглядів


Більше чотирьох років тому на базі Тячівського відділення виконавчої дирекції ФССНВ було сформовано команду з підопічних фонду, які щорічно беруть участь у Всеукраїнській спартакіаді серед потерпілих на виробництві «Сила духу» і неодноразова ставали її призерами.  Основний склад команди – це дубівчани, які у минулому отримали виробничу травму, працюючи на ЗВВО. Капітаном команди обрано також  дубівчанина Юрія Івановича Лукача. З ним й ведемо розмову про те, як створювалася команда та яких успіхів досягли спортсмени, беручи участь у спартакіаді.
-   Юрію Івановичу, розкажіть, будь ласка, як було створено команду та хто був ініціатором?
-   Впродовж кількох років колишній директор фонду В.П.Візичканич (на жаль, нині покійний) мав намір зорганізувати підопічних для участі у спартакіаді, однак втілити задум було складно, оскільки не було бажаючих. Та все ж, залучивши до цього процесу мене  та спеціаліста Д.Ю. Гаджегу, зумів зібрати команду любителів спорту. Тоді  зголосились брати участь у змаганнях семеро осіб. А я став капітаном команди. У 2016 році ми у супроводі директора фонду В.П. Візичканича вперше поїхали на відбірні обласні змагання, що проходили у м. Ужгород у рамках  ІV Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу». 

-   Чим запам’ятались команді ці змагання?
-   Організація спартакіади була на професійному рівні. Самі завдання були не надто складними й у багатьох категоріях нашим хлопцям вдалось навіть здобути перші місця. Так, принесли команді перше місце представник з Вонігова (на фото зліва) у змаганні з піднімання гирі; Я.М.Медвідь – шахи, І.А.Магула -  гирьовий спорт (важка категорія), Ю.І.Магула (на жаль, нині покійний) – армспорт, І.Ю.Руснак здобув перше і друге місця у бомбаскет (у положенні сидячи і стоячи), а тячівець І.Думник – перше та друге місця у змаганні  з дартсу. Загалом, ми завоювали шість золотих медалей, дві срібні та одну бронзову. Однак у загальнокомандній першості вибороли 2 місце. Хоча ми були лідерами практично з  усіх категорій, та через те, що у команді не було жінок, судді зняли частину балів. 

-   З тих пір берете участь щорічно у спартакіаді?
-   Так, і у наступному 2017 році команда їздила на змагання. Склад команди було дещо змінено та доповнено. Команду  успішно представили підопічні фонду, які здобули призові місця у таких видах спорту: армспорт – перше місце Юрій Лукач, гирьовий спорт – перші місця здобули   Петро Галац та Іван Магула, шахи – перше місце Ярослав Медвідь, настільний теніс – перше місце  Василь Цубера, дартс – друге місце Олександр Штерцел, армспорт +90 кг – друге місце Юрій Магула, бомбаскет – третє місце (у положенні стоячи та сидячи) – Юрій Лукач, армспорт +90 кг – третє місце Іван Магула. А переможці   індивідуальних змагань – Ю.І.Лукач та І.І.Магула (на фото) представляли область у фінальному етапі Всеукраїнської спартакіади, який проходив у м. Одеса. 
-   Чим відзначились спортсмени у 2018 році?
-   Відрадно, що з кожним роком кількість спортсменів у команді зростала. Так, у 2018 році до її складу увійшли вже дев’ять учасників, більшість з них дубівчани. Тоді разом з командою до Ужгорода їздили й представники фонду. Ось фото з тієї спартакіади ( зліва направо) – начальник управління, спортсмени Ю.І.Лукач, В.І.Арович, Ігор Думнич, І.І.Магула, Ю.І.Магула (нині покійний), В.М.Цубера, спеціаліст фонду Д.Ю.Гаджега, внизу – Н.Фаловська, І.І.Цубера, І.І.Цубера, В.М.Федак. Нам вдалося тоді здобути третє місце у області. 
-   Розкажіть про результати дубівських спортсменів у цьогорічних змаганнях.
- Цьогоріч відбірні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання відбулись в Ужгороді, на базі однієї з шкіл. Учасники змагались у шести видах спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс та шахи. Тячівське відділення представили Юрій Лукач, Марія Бердар, Василь Федак, Михайло Цубера, Ярослав Медвідь, Іван Магула, Василь Цубера, Юрій Магула та Василина Цубера з  Дубового. 
У командному заліку перше місце посіла команда Свалявського відділення, друге – Тячівського, третє – Мукачівського.
Переможці були нагороджені медалями, кубками та грамотами, які вручав виконувач обов’язків начальника  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Фонду Ігор Сегляник.
Переможці в особистих змаганнях, серед яких й дубівчани Василь Цубера та Михайло Цубера, представлятимуть  область у фінальному етапі Всеукраїнської спартакіади, який відбудеться 18-20 вересня на базі спортивного комплексу «Юність» у місті Ужгороді.

-   Ваша команда  й надалі братиме участь у спартакіаді?
-   - Безперечно, тим більше, якщо неохоче у перші роки формувалась команда, то зараз навпаки – учасники заздалегідь повідомляють про бажання брати участь у спартакіаді. Вдалось також залучити й жінок-учасниць. Радує, що серед підопічних фонду проявився жвавий інтерес до цього спортивного заходу, який згуртовує всіх нас та дає можливість частіше бачитись і з користю проводити час. Немала заслуга у цьому керівництва Тячівського відділення виконавчої дирекції ФССНВ, яке всіляко заохочує та стимулює до заняття спортом. 
-   Дякую за розмову, подальших успіхів. 

Цікавилася Л.БІЛАК.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.