Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Через дорогу в урочищі Орсаг, що у Калинах, тимчасово забезпечено проїзд

Через дорогу в урочищі Орсаг, що у Калинах, тимчасово забезпечено проїзд

24 лип 2019, 11:47    redaktor
0 коментарів    2 129 переглядів

Більше місяця тому на ділянці дороги обласного значення Калини-Верхнє Водяне в урочищі Орсаг, що у с. Калини, пройшли зсувні процеси, через що відбулося просідання дорожньої ґрунтової поверхні. Тож проїзд цим шляхом був перекритий. 
Як зазначив сільський голова Калин Василь Метелешко, аби відновити дорожнє сполучення між двома районами – Тячівським та Рахівським,   з проханням відремонтувати пошкоджену ділянку у межах села Калини сільська рада звернулася до обласної влади. Відтак, ще місяць тому з обласного бюджету було виділено 250 тис. грн. на першочергові роботи з ліквідації наслідків зсуву та визначено підрядника.
Однак, як зазначає сільський голова, до цих пір роботи так й не були проведені. Тому забезпечити тимчасовий проїзд цим шляхом зголосився місцевий підприємець, який вище від місця зсуву має туристичний комплекс.   За його ініціативи було підсипано та вирівняно пошкоджену ділянку дороги, також частиною матеріалів допомогла й сільська рада. 
Наразі шлях  Калини – Верхнє Водяне хоч і тимчасово, однак проїзний. Місцева влада та жителі урочища Орсаг сподіваються, що ближчим часом підрядник все ж виконає своє зобов’язання та проведе першочергові роботи на пошкодженій ділянці дороги.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.