Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Мешканці багатоповерхівки №14 без води вже 5 тижнів

Мешканці багатоповерхівки №14 без води вже 5 тижнів

15 лип 2019, 13:11    redaktor
0 коментарів    625 переглядів
Над вирішенням проблеми досі працюють комунальники. 
Більше 5 тижнів у багатоповерхівці №14 по вул. Д.Подольського немає води. 
Мешканці кажуть, що у 25 квартирах будинку живуть родини з дітьми та люди похилого віку,  і всім їм вкрай важко у літній час обходитися без води. Адже, аби провести елементарні гігієнічні процедури,  доводиться випрошувати воду у приватному секторі чи купувати. А бочка води, якої вистачає дубівчанам лише на день, вартує 100 грн. Однак не усім мешканцям будинку такі затрати посильні. Тож ймовірність виникнення антисанітарії у будинку доволі висока.
Знають про проблему й селищна влада, і начальник водоканалу. Однак поки що ситуація не вирішилася.
Жителі будинку  звертались не тільки до місцевої влади, аби вирішити ситуацію, а й до різних інстанцій. Так,  на їх прохання один з кандидатів у народні депутати  виділив кошти на проведення ремонту водогону. 
Зі слів начальника водоканалу Івана Савули, останні роки водоканал не працює на повну потужність. Наразі діє тільки один насос, за допомогою якого й проходить подача води до багатоповерхівок селища. І це є причиною тому, що у мережі слабкий тиск, і подача води можлива тільки до підвального приміщення і першого поверху багатоповерхівок. Тому, коли мешканці будинку №14 звернулися до водоканалу зі скаргою про відсутність води у їх квартирах, найперше комунальники взялися ремонтувати ділянки  водогону, де фіксувались витоки води. Було залатано трубу, що проходить під мостом, та трубу, що на розі вул. Довгої. Однак після проведених ремонтних робіт водопостачання до чотирнадцятого будинку так й не відновилося. У той же час, до решти будинків вода водогоном доходить.  
 Як пояснює Іван Савула, комунальники й надалі шукатимуть причину, наразі перевіряють водогін у індивідуальному секторі.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.