Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » ТОВ «КВ-Консалт» вивозитиме сміття раз на два тижня

ТОВ «КВ-Консалт» вивозитиме сміття раз на два тижня

03 лип 2019, 11:35    redaktor
0 коментарів    1 248 переглядів

Про це повідомила керівник фірми Марія Фабрицій. 
Вже з 1 липня фірма «КВ-Консалт» змінює графік вивозу ТПВ від абонентів. Якщо раніше сміття забирали щотижня з кожного населеного пункту у відповідний до графіку день, то тепер вивіз буде здійснюватися лише раз на два тижні. 
Як запевняє керівник товариства Марія Фабрицій, хоч сміттєвози приїжджатимуть до сіл раз на два тижні, однак разом з ТПВ з контейнерів від кожного абонента забиратимуть ще й додатковий мішок з відходами. Причиною таких змін Марія Іванівна називає  невирішене питання з сміттєзвалищем. 
- Фірма досі у пошуках паспортизованого сміттєзвалища, яке б погодилося приймати ТПВ з Тячівщини. Оскільки домовитися з селищною   радою Солотвина та власниками місцевого полігону так і не вдалося, зібране сміття доводиться вивозити за межі області. Не дали бажаних результатів й переговори з районною та обласною владою щодо можливого виділення паспортизованого звалища на території району. Тож за останні два тижні, відколи фірма відновила роботу, вивозимо ТПВ на полігони до Київської, Рівненської та Івано-Франківської областей. А таке транспортування відходів забирає у нас багато часу, збільшились й розходи у фірми, тому змінити графік обслуговування були змушені. Однак, як тільки з’явиться можливість вивозити сміття на полігон хоча б у межах області, то обслуговуватимемо абонентів щотижнево, - пояснює ситуацію Марія Фабрицій.
Разом з тим, керівництво та працівники фірми звертаються до мешканців району з проханням з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. І закликають абонентів викидати до контейнерів тільки тверді побутові відходи, і за жодних обставин не наповнювати їх бур’янами та листям, зібраними з городів. Оскільки під кваліфікацію твердих побутових відходів, які зобов’язалась вивозити фірма, вони не входять. Натомість консалтівці рекомендують компромісне рішення, яке ще й користь принесе природі: з бур’янів та листя робити компост.   

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.