Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубівській ДШМ проводжали випускників

У Дубівській ДШМ проводжали випускників

07 чер 2019, 12:40    redaktor
0 коментарів    1 066 переглядів
Традиційно наприкінці травня Дубівська дитяча школа мистецтв наповнюється щирими посмішками, піднесеним настроєм і приємним хвилюванням, тому що для найстарших учнів наступає найбільш очікувана мить – випускний вечір. 30 травня у концертному залі дитячої школи мистецтв відбулося урочисте вручення свідоцтв «Про позашкільну освіту» випускникам школи 2019 року.
 Ось і закінчився ще один навчальний рік. Це свято для всіх учнів, які стали на рік дорослішими, розумнішими. Особливе це свято для випускників школи. Святковий концерт, в якому брали участь і випускники, і  покоління, що підростає, в поєднанні з врученням свідоцтв про закінчення школи перетворився на справжнє піднесене дійство. Гості, серед яких були батьки та друзі випускників, щирими оплесками підтримували виступи юних артистів. Декілька учнів вже зробили свій перший відповідальний вибір у житті: вони будуть продовжувати свою музичну освіту у вищих мистецьких навчальних закладах. Сподіваємось, що цей рік буде вдалим для наших випускників і вони успішно складуть вступні іспити.
 Красиві букети весняних квітів для старших наставників були справжнім підтвердженням слів їхніх вихованців. Дівчата-випускниці влаштували танцювальний флешмоб.
Нехай ваше життя буде настільки ж яскравим, як і цей випускний!
Адміністрація ДШМ.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.